Úplněk ve Střelci

08.06.2017 13:39

Ahoj všem,
zítra 9. června 2017  očekáváme úplněk ve znamení Střelce, exaktní bude ve 14, 12 hod.
Co můžeme očekávat? Energie Střelce jsou jiskřivé, veselé a přejí vztahům, pod vlivem těchto energií se lidé cítí svobodněji a volněji. Je zde dána touha po cestování, dálkách, poznávání cizích krajů, jiných zvyků, je to nejvhodnější období na plánování cest, studijních plánů, zahraniční studium, vhodné pro psaní, publikování, přednášky.
Dobře se vyvíjejí mezinárodní vztahy, vznikají pracovní nebo kamarádské vztahy v cizině. Objevuje se láska, která nezná hranic, tak kdo by si přál partnera ze zahraničí je pro něj ta vhodná doba.
Lidé jsou v tomto období také aktivní v oblasti erotiky, kdo si chce okořenit svůj vztah nějakou bláznivou a originální aktivitou je právě tohle období vhodné. Ti, co už jsou vybouření je tu také možnost věnovat se otázkám smyslu života, hledání pravdy a touha po nových a neprobádaných místech, i těmto aktivitám jsou střelecké energie nakloněny.
Zdraví - na co si dát pozor zdravotně? - na játra, slinivku, slezinu a žlučník. Střelecké energie působí také na míchu, stehna a žilní oběh, zvláštní pozornost věnovat končetinám, pozor na natažení svalů, šlach při sportování. Důležitý je pitný režim - pít čistou vodu, chodit do přírody na dlouhé procházky. Vhodné jsou v této době masáže.
Negativně tyto energie působí, kdy lidé mají větší touhu riskovat - pozor na nepřiměřenou hráčskou vášeň.

Odpovězte si na tyto otázky:

Jak to máte s vírou, věříte v něco, v někoho?

Jak jste na tom se vzděláním, máte dokončena studia? Učíte se rádi?

Cestujete rádi? Cestujte pracovně? Jak to máte s pohybem?

 

pozitivní afirmace:

Jsem veselý, družný a optimistický člověk

Miluji pohyb, cestování, rád-a poznávám cizí kraje a cizí kultury.

Věnuji pohyb i svému tělu, dopřávám si procházky přírodou.

Věnuji pozornost svému vzdělávání, pracuji na sobě, dosahuji vyšších cílů.

Mám svou víru, rozvíjím se i duchovně.