Úplněk ve Střelci

14.06.2019 23:18
V pondělí 17. června 2019 v 10:30 hod. očekáváme úplněk ve znamení Střelce.
Slunce stojí ve vzdušných Blížencích a v opozici stojí Luna v ohnivém Střelci. Hlavní témata tohoto úplňku jsou komunikace, informace, vzdělávání, cesty - fyzické i duchovní, dobrodružství -poznávání dálek, víra či filozofie. Pro Střelce je to období rekapitulace, zhodnocení svých plánů, projektů a cílů, které si před půl rokem nastavili - zda se jim podařilo vše tak, jak měli v plánu. Pokud ne, je čas na nové úkoly.
Kde nám svítí slunce a kde máme otevřenou cestu je oblast komunikace a vzdělávání, můžeme se také zaměřit hudbu, koncerty a umění všeho druhu. Energie jsou naladěny na sdružování, společenské akce, naše duše touží po poznávání, dalekých cestách a dobrodružství. V mysli nám také kolují otázky naší víry či určité filozofie, otázky mezi životem a smrtí, hledání pravdy. 
Dobře se vyvíjejí mezinárodní vztahy, vznikají pracovní nebo kamarádské vztahy v cizině. Objevuje se láska, která nezná hranic, zamilování na dovolené, zahraniční partneři. Saturn a Jupiter jsou retrográdní - můžeme se těšit na rodinná setkání se členy rodiny kteří se dlouho neviděli, protože třeba pracují v cizině, bydlí daleko mimo domov. Je to také příznivé období na školní srazy, setkávání s dávnými láskami. 

Zdraví - na co si dát pozor zdravotně? - na játra, slinivku, slezinu a žlučník. Střelecké energie působí také na míchu, stehna a žilní oběh, zvláštní pozornost věnovat končetinám, pozor na natažení svalů, šlach při sportování. Důležitý je pitný režim - pít čistou vodu, chodit do přírody na dlouhé procházky. Vhodné jsou v této době masáže. Negativně tyto energie působí, kdy lidé mají větší touhu riskovat - pozor na nepřiměřenou hráčskou vášeň.