Úplněk ve Vahách 11.4.2017

11.04.2017 14:37

Dnes 11.4.  -Růžový úplněk ve Vahách - klid, harmonie, přátelství, láska - klíčová slova tohoto úplňku

Vahám vládne Venuše, ta má naučit dobrému vkusu zvýraznit diplomacii

ve vztazích. Zvládnutí mezilidských vztahů je úkolem číslo jedna. I ten nejtalentovanější jedinec by se nedostal vůbec nikam, kdyby mu nepomáhali lidé v jeho okolí. Proto je důležité naučit se vycházet s lidmi, zvládnout umění diplomacie. Podle okolí, které daného člověka obklopuje, pozná každý jedinec, jek je na tom sám. Protože naše okolí je odrazem naší úrovně. Každého člověka, kterého potkáme, je třeba vnímat jako studnici informací, ať už v pozitivním či negativním smyslu. Každý nám má něco předat a je třeba lidi ve svém okolí vnímat jako učitele. Zamyslete se nad tím, kolik lidí prošlo vaším životem, některé už třeba ani neznáte, zapomněli jste a pak prošli tací, kteří byli pro vás důležití a na které nikdy nezapomenete. Energie Vah nás nutí uvědomit si, kdo jsem, kam směřuji a snahu vybrat si takové lidi, kteří mi pomohou dosáhnout životního cíle.

Prosazení, dosažení životních cílů – aby člověk dosáhl na svůj cíl, měl by vědět, co přesně chce. Měli bychom vědět, kam jdeme a čeho chceme dosáhnout. Každý den udělat kroky k dosažení svého cíle, hledat lidi, kteří mají něco společného s oblastí, kde se chceme pohybovat, shánět informace. Když informace souzní s naším životním plánem, dostáváme učební látku, na které můžeme stavět a přibližujeme se k naplnění svých cílů. Učit se od mistrů svého oboru, naslouchat a pracovat na sobě, až se sami staneme mistři svého oboru. Důležité je neusnout na vavřínech, i nadále na sobě pracovat, protože svět je v neustálém pohybu, tak abychom se nezasekli v jednom bodě. Úplněk nebo novoluní ve znamení Vah nás tedy nabádají pracovat na tom, abychom se obklopili lidmi, kteří nám pomohou dojít do našeho cíle, přivolat je a naučit se od nich mistrovským kouskům. Jediné, co by nás mohlo brzdit, je to, že Váhy se nerady radikálně rozhodují a nerozhodnost není v prosazení sebe sama na místě.

Rodina, rodinné vztahy – vše, co se odehrává vztahově pod vlivem Vah, by mělo být v souladu, harmonii a vzájemné toleranci. Mnohdy to tak není, a právě proto, je to oblast, na které se má pracovat. Je důležité, aby rodinné vztahy fungovaly v harmonii a v rovnováze.

Partnerské vztahy – Váhy k životu partnerský vztah velmi potřebují, nedokáží být sami. Svá partnerství si hlídají a dokáží ztropit skandál i hysterické scény, pokud je jejich partnerství ohroženo. V tomto případě neznají ani bratra ani sestru a je lépe se jim klidit z cesty. Energie Vah nás nutí k zamyšlení, jak jsme na tom s důvěrou v partnerském vztahu, zda si věříme, a nebo zda hlídáme svého partnera na každém kroku. Je třeba pochopit, že nikdo nikoho nevlastní a že každý člověk má právo na svůj život. Důležité je domluvit se a nastavit pravidla. Na druhé straně Váhy mají dobře vyvinutou intuici, a když někoho podezírají, jen zřídka se mýlí.

K energii Vah se vztahují tyto orgány: ledviny, močový měchýř, pánev, žlučník a kůže. V této době je dobré zařadit do jídelníčku hodně ovoce a zeleniny, tělo lépe vstřebává živiny a vitamíny. Nutný pitný režim, myslí se tím čistá voda.

 
Odpovězte si na otázky týkajících všech vztahů ve vašem životě.

Jak vycházíte s partnerem, svými rodiči, sestrou, bratrem, , kolegy v práci, šéfem a sebou samým?

Připadáte si jako opravář vztahů? Daří se vám stmelovat vztahy?

Jste diplomatický, společenský a spravedlivý?

Patříte k nějaké skupině, máte dobré společenské postavení?

Prožíváte situace, které se vám nelíbí. Dokážete si v těchto situacích poradit?

 

Afirmace: Mám láskyplné partnerské a rodinné vztahy.

Mám harmonické vztahy se svými kolegy a přáteli.

Jsem úspěšný/á v zaměstnání. Jsem diplomat, sbližuji neurovnané vztahy.

Miluji se. Kde jsem já, nachází se radost, pohoda a láska.