Úplněk ve Vahách 31.3.

29.03.2018 15:03

Úplněk ve Vahách

 
  
 

V sobotu k nám přichází úplněk a to ve znamení Vah. ( 31. 3. 2018 ve 13,39 hod.)

Když Luna prochází vzdušným znamením Vah, přináší společenskou a harmonickou atmosféru, energie jsou neutrální, reakce lidí mírné, diplomatické, ale i nerozhodné. Je doporučeno v těchto dnech věšet a větrat prádlo – bude rychle suché a vydrží déle voňavé, náš čich v tomto období vnímá vůně a pachy intenzivněji – doporučuje se zapálit si aromalampu, vonné tyčinky a výborné jsou všechny aromaterapie a aromaterapeutické masáže. Nedoporučují se operace ledvin a močového měchýře.

Co se bude řešit? Všechny vztahy ať už partnerské, rodinné, pracovní, sáhněte si všichni do svědomí, je kolem vás všechno v poklidu? Vahám vládne Venuše a ta vás má naučit zvládnout mezilidské vztahy, být diplomatem, vycházet s lidmi. Energie Vah nás dále nutí uvědomit si kdo jsem, kam směřuji a snahu vybírat si takové lidi, kteří mi pomohou dosáhnout životního cíle. K dosažení svých cílů je také potřeba každý den udělat kroky, hledat lidi, sbírat informace. Učit se od mistrů svého oboru, naslouchat jim, pracovat na sobě tak dlouho až se sám/a stanu mistrem svého oboru. Jediné, co by nás mohlo brzdit jsou právě nerozhodné energie Vah, nenechte se proto jimi ovlivnit. Je dobré pořekadlo „dvakrát měř, jednou řež“, ale neměř moc dlouho. Rodinné vztahy by pod těmito energiemi budou v pořádku a v harmonii. Váhy nedokáží být sami, alespoň ne dlouho, partnerský vztah velmi potřebují, svá partnerství si dobře hlídají a dokáží ztropit skandál, pokud je ohroženo. Váhy mají velice dobře vyvinutou intuici, když někoho podezřívají, málokdy se mýlí.

V těchto dnech nás také bude ovlivňovat planeta Merkur, která je má zpětný chod - je retrográdní (a to až do 14. dubna), v tomto období vázne komunikace, na něčem se dohodnete a vzápětí je všechno jinak, vázne komunikace na sociálních sítích ve sdělovacích prostředcích, jakákoliv písemná forma - raději nic důležitého nepodepisujte, nekupujte si mobily, auta a všechny přístroje, co mají motor, mohou být poruchové.

Čemu věnovat pozornost zdravotně:       – k energii Vah se vztahují tyto orgány: ledviny, močový měchýř, pánev, žlučník a kůže. V této době je dobré zařadit do jídelníčku hodně ovoce a zeleniny, tělo lépe vstřebává živiny a vitamíny. Nutný pitný režim, myslí se tím čistá voda, máme větší žízeň – bohužel je větší žízeň i po alkoholu, kdo k tomu má sklony měl by se více hlídat, aby to nepřehnal – tato neovladatelná touha bude trvat jen kolem úplňku a potom ustoupí, (to se lehce řekne v období velikonočních svátků, že?...kdy po období půstu přichází doba hojnosti) raději se zaměřte na pití bylinkových čajů, posílíte ledviny. Z bylinek jsou vhodné: hluchavka, heřmánek, smetánka, přeslička, třezalka, měsíček, šalvěj, kontryhel, kopřiva. Pokud máte rádi mléko a mléčné výrobky, doporučuje se po 19. hodině nekonzumovat, zahleňují.

Přeji všem krásné velikonoční svátky, plné pohody, klidu, rodinného zázemí prosvětlené jarním sluncem a svěží jarní procházkou v přírodě.      Renata Tara