úplněk ve Vahách

07.04.2020 17:14

Zítra 8.dubna 2020 v brzkých ranních hodinách ve 4:35 hod očekáváme úplněk ve Vahách. Jedná se o jeden ze superúplňků v tomto roce, má název růžový, super je v tom, že Luna bude nejblíže k Zemi, proto se Vám bude zdát hodně veliký měsíc na obloze. O čem bude tento úplněk? Slunce stojí v ohnivém znamení Berana a nese sebou energie aktivity, prosazení, samostatnosti a průbojnosti. V opozici je Luna a stojí ve vzdušném a diplomatickém znamení Vah., které přeje dobrým vztahům a lásce. Využijte těchto energií ku prospěchu - ať už k prosazení sebe sama ve vztazích, v lásce (k sobě i druhým), přidejte nový vítr a aktivitu ve stávajících vztazích, je to také o vášni, vzplanutí a jiskření. Všeho moc však škodí, nepřilévejte ohně moc, aby nezačalo hořet, pozor na hádky, máme tendenci rychle jednat, teprve potom myslet...
Energie Vah nás dále nutí uvědomit si kdo jsem, kam směřuji a snahu vybírat si takové lidi, kteří mi pomohou dosáhnout životního cíle. K dosažení svých cílů je také potřeba každý den udělat kroky, hledat lidi, sbírat informace. Učit se od mistrů svého oboru, naslouchat jim, pracovat na sobě tak dlouho až se sám/a stanu mistrem svého oboru. Jediné, co by nás mohlo brzdit jsou právě nerozhodné energie Vah, nenechte se proto jimi ovlivnit. Je dobré pořekadlo „dvakrát měř, jednou řež“, ale neměř moc dlouho. Rodinné vztahy pod těmito energiemi budou v pořádku a v harmonii. Váhy nedokáží být sami, alespoň ne dlouho, partnerský vztah velmi potřebují, svá partnerství si dobře hlídají. Váhy mají velice dobře vyvinutou intuici, když někoho podezřívají, málokdy se mýlí.

Zdraví a krása:
Vhodný den pro barvení vlasů – získáte lepší výsledky, Zvlášť příznivá doba na mytí vlasů
Příznivá doba pro podporu kosmetických masek – aby organismus lépe přijímal živiny, Dodržování pitného režimu, hýčkat ledviny.
Vhodné aromatické masáže, vonné oleje a aromalampy, pálení vonných tyčinek

Orgány: ledviny, močovody, bedra, hospodaření s tělesnými tekutinami, kyseliny a zásady
Věnujte pozornost těmto orgánům, hýčkejte je, větší pozornost věnujte svým ledvinám, vyhýbat se studeným nohou, pozor na odkrytá bedra, pitný režim, nepřesolovat a moc nekořenit jídla, věnovat se krásným věcem, vyhýbat se duševním splínům – věnovat se krásné hudbě, uměleckým směrům, kreativním zálibám, pobytu v přírodě. Je dobré pít kopřivový čaj, pročistí tělo, jíst zeleninové saláty. Nevhodná doba na operace ledvin a močového měchýře, neboť tyto orgány jsou v těchto dnech oslabené a po zákroku hrozí špatné hojení a dlouhá rekonvalescence.

Dům a zahrada:
Nejlepší doba na sušení prádla, větrání peřin – při ubývající Luně – prádlo bude rychle suché a zůstane dlouho voňavé
Vhodné větrání bytu, domu, je snazší utírání prachu. Příznivá doba na setbu a sázení květin a kvetoucích bylinek, příznivé dny pro všechny květiny
Nedoporučuje se zalévat rostliny, na rostlinách zalévaných v těchto dnech se mohou objevit potom škůdci.