Váhy

24.09.2018 22:08

V neděli nám vstoupilo Slunce do vzdušného znamení Vah a je to opravdu znát řeší se vztahy, vztahy a zase vztahy...
Milé Váhy, nastalo vaše šťastné období, které bude trvat do 23.10.2018, využijte jej ku svému prospěchu, dejte si nové cíle, pusťte se do nových projektů 
Znamení Vah začíná v období podzimní rovnodennosti a tato rovnováha dne i noci jakoby předznamenávala touhu tohoto znamení po celoživotním hledání rovnováhy, pravdy a harmonie. Jsou jediným znamením zvěrokruhu, které nemá podobu žádné lidské ani zvířecí bytosti, ale symbol vah – hledání té správné míry a hodnoty v životě. Váhy jsou diplomaty zvěrokruhu. Mají svou okouzlující šarm, zářivý úsměv a neodolatelné charisma. Není divu, že dokáží s těmito vlastnostmi usmířit rozzuřený dav a uklidnit protikladné strany, udělají vše, co je v jejich silách, aby byl zachován klid a mír. Srdečné laskavé, kultivované Váhy touží po popularitě, šíří kolem sebe lehkost, jsou přátelské, inteligentní a společenské.
Jedincům narozeným ve znamení Vah vládne Venuše, planeta romantické lásky, krásy a umění, také vládne společenským událostem, ovládá krásná umění, má moc sjednocovat a uzdravovat.
Zrozenci ve Vahách jsou elegantní, milují krásné věci a luxus. Jejich domovy bývají atraktivní, protože mají umělecké sklony, také mají přirozený cit pro barvy, potřebují být obklopeni příjemným a harmonickým prostředím, jsou velkými romantiky.
Váhy a zdraví – Toto znamení ovládá párový orgán – ledviny. Proto je důležité si pohlídat pitný režim, zabránit tak ledvinovým dysfunkcím, na které mohou trpět.

Rada Vahám: Když se pro něco rozhodnete, neměňte svá rozhodnutí! Neváhejte nad vším zbytečně dlouho, ať nepropásnete život kolem vás!
Rada pro ostatní, které mají ve své blízkosti Váhu – Pokud potřebujete rozhodnout spravedlivě – zeptejte se Váhy – poradí a rozhodnou skvěle! Vyhýbejte se negativním vlastnostem, jako jsou sekýrování, nepořádek, lež, kritičnost, neupravenost, narušování soukromí – to přímo nesnáší.
Bylinka pro Váhy – je Řebříček – zvaný také jako Venušiny řasy, řebříček roste ve společenství různých bylin, stejně jako Vahám prospívá společenství lidí, je tou pravou bylinou na onemocnění ledvin a močového měchýře.
Mezi naše slavné Váhy patří např. herci -Vladimír Menšík, Rudolf Hrušínský, Otakar Brousek, Jiří Suchý, 
Prezidenti – Václav Havel a Miloš Zeman, zpěváci – Václav Neckář a Hana Hegerová, kosmonaut V.Remek
Ze světově proslulých jmenujme – Johna Lenona, Alfreda Nobela, Oscara Wilda, Brigit Bardot, operní hvězda Luciano Pavarotti, tenistka Serena Wiliams a nejznámější raper Eminem.