Váhy

21.09.2020 23:09
Dne 22.září 2020 vstupuje Slunce do znamení Vah. Pracovitou, svědomitou a pořádkumilovnou Pannu střídá vdušné a diplomatické znamení Vah.
Milé Váhy - nastává Vaše nejúspěšnější období v roce, využijte jej jak nejlépe dovedete. Zapisujte si své nápady, myšlenky, projekty, nerozhodnost teď není na místě. Jste na výsluní - záříte :-)
Co víme o Vahách?
Znamení Vah začíná v období podzimní rovnodennosti a tato rovnováha dne i noci jakoby předznamenávala touhu tohoto znamení po celoživotním hledání rovnováhy, pravdy a harmonie. Jsou jediným znamením zvěrokruhu, které nemá podobu žádné lidské ani zvířecí bytosti, ale symbol vah – hledání té správné míry a hodnoty v životě.Váhy jsou diplomaty zvěrokruhu. Mají svůj okouzlující šarm, zářivý úsměv a neodolatelné charisma. Není divu, že dokáží s těmito vlastnostmi usmířit rozzuřený dav a uklidnit protikladné strany, udělají vše, co je v jejich silách, aby byl zachován klid a mír. Srdečné laskavé, kultivované Váhy touží po popularitě, šíří kolem sebe lehkost, jsou přátelské, inteligentní a společenské.
Jedincům narozeným ve znamení Vah vládne Venuše, planeta romantické lásky, krásy a umění, také vládne společenským událostem, ovládá krásná umění, má moc sjednocovat a uzdravovat.
Zrozenci ve Vahách jsou elegantní, milují krásné věci a luxus. Jejich domovy bývají atraktivní, protože mají umělecké sklony, také mají přirozený cit pro barvy, potřebují být obklopeni příjemným a harmonickým prostředím, jsou velkými romantiky. S těmito lidmi se jedná velice příjemně, jsou šikovní, pilní, dobrosrdeční a poctiví. Nejsou náladoví ani neupřímní, ale dovedou propadat pochybnostem. Ale jakkoliv si nejsou jisti sebou, druhé dovedou ohodnotit naprosto přesně a s pochopením. Lidé ve znamení Vah jsou velice oblíbení, protože dovedou urovnat jakýkoliv spor, stmelit lidi jak k práci, tak k zábavě.
Co se týká zaměstnání a volby povolání pro Váhy – vybírat taková povolání vyžadující smysl pro rovnováhu – bývají výborní soudci a advokáti, policisté, kriminalisté, správci pořádku, také se pro ně hodí povolání v oblasti umělecké, v kultuře, ve zprostředkovatelsko – obchodních činnostech, v oblasti sociální i politické
Najdeme zde režiséry, herce, zpěváky, diplomaty, psychology, manželské poradce, kosmetičky, kadeřníky.
Mezi naše slavné Váhy patří např. herci -Vladimír Menšík, Rudolf Hrušínský, Otakar Brousek, Jiří Suchý, Karel Heřmánek, Michal Dlouhý, Veronika Žilková, Ivana Chýlková, Linda Rybová, Yvetta Blanarovičová, Veronika Freimanová, Zuzana Bydžovská.
Prezidenti – Václav Havel a Miloš Zeman, zpěváci – Václav Neckář a Hana Hegerová, kosmonaut V.Remek
Ze světově proslulých jmenujme – Johna Lenona, Alfreda Nobela, Oscara Wilda, Brigit Bardot, operní hvězda Luciano Pavarotti, tenistka SerenaWiliams a nejznámější raper Eminem