Vodnář a partnerství

03.02.2019 10:51

ÚNOR - Vodnář
Máme tu nový měsíc a s ním pravidelná rubrika tohoto roku a to partnerství jednotlivých znamení. V měsíci únoru nám převažuje vzdušné znamení Vodnáře, jak je na tom ze vztahy právě toto znamení?
. Vodnář – nejlépe si rozumí se vzdušnými znameními Blížencem a Váhou. Toto spojení je velmi perspektivní, složitější to je s jiným Vodnářem, po milostném dobrodružství totiž vášeň ochabne a nakonec mohou být jen dobrými přáteli. Ohnivá znamení Beran, Lev a Střelec ho přitahují a vzrušují, společně dokáží vytvořit poměrně kvalitní vztah, ale záleží na míře tolerance a nezávislosti, jedni se v názorech shodují, druzí mají ke společnému životu výhrady, je třeba si od začátku ujasnit pravidla hry a nebýt k partnerovi až tak přehnaně nároční. Spojení se zemskými znameními Býkem a Pannou, bývá velmi časté, i když se Vodnář chová lehkomyslně, tito mají šanci vytvořit perspektivní vztah, je třeba, aby partner vždy respektoval zvyklosti, určitý řád a nesnažil se za každou cenu vnucovat své názory. Složitější spojení bývá s Kozorohem, i když se nesmírně přitahují, partnerské soužití postrádá vstřícnost a toleranci, většinou se vztah po určité době rozpadne, záleží na každém z vás.
Z vodních znameních je nejpřitažlivější spojení s Rakem, většinou mezi nimi vládne duševní harmonie, protože mají mnoho společných zájmů. Komplikovaný vztah nastává se Štírem, i když si zpočátku rozumí a velmi se milují, Vodnář je stále více a více vystavován nátlaku a cítí se ve vztahu omezovaný a nespokojený. Pro Rybu je Vodnář partnerem zajímavým, ale na její gusto více zahleděný do sebe, a Ryba potřebuje vnímavého a stále obletujícího služebníčka, pro oba bývá velmi těžké nalézt společnou řeč, přátelství jim svědčí více než partnerský vztah.
Pokud se tímto rozborem ke svému partnerovi vůbec nehodíte, nezoufejte, vyjímky potvrzují pravidla a vztah je vždy na těch dvou, jak si k sobě najdou tu správnou cestu - cestu lásky, pohody, vzájemného pochopení, tolerance, naslouchání jeden druhému - lásce bez podmínek