Znamení Býka

20.04.2020 11:52

Včera 19.4.2020 vstoupilo Slunce do znamení Býka. Ohnivé a akční znamení Berana střídá zemské a stabilní znamení Býka.
Milí Býci,
začíná Vaše nejúžasnější období v roce, využijte jej k novým plánům, novým projektům, snům a cílům. Zapisujte si své myšlenky, v pozdější době se určitě budou hodit.
A co víme o Býcích?
Býk je první zemské znamení zvěrokruhu, přichází v době, kdy je příroda v plném rozkvětu, všechno je svěží a krásně zelené. Je to znamení silné, pevné, vytrvalé, ale i pomalé a těžkopádné. Vládcem znamení je planeta Venuše – planeta romantické lásky, krásy a umění, má moc sjednocovat i uzdravovat. Dále je znamení Býka z astrologického hlediska přiřazeno ke 2. Domu – který řeší majetek, postoj k majetku, naše peníze – jak je získáváme, zda si dokážeme peníze vydělat, udržet si je a hospodařit s nimi.
Znamení Býka patří k těm nejsmyslnějším znamením zvěrokruhu, po celý život si vychutnává vše, co krásně vypadá, voní, zní nebo chutná. Potěší ho krása přírody stejně jako umělecké dílo nebo vůně oblíbeného parfému. Je ve své podstatě klidný a mírumilovný, nemá rád hádky a konflikty a hned tak ho něco nevyvede z míry. Za svým cílem a přesvědčením jde pomalu, ale vytrvale. Vyhovuje mu to, co má ověřené a na co se může spolehnout.
Harmonizující kameny s Býky – růženín – kámen lásky, podporuje něžnost a dává sílu odpouštět, smaragd –přináší bohatství a spokojenost, malachit –učí trpělivosti a odpovědnosti, aventurín – kámen osobního růstu, ochraňuje obydlí, karneol – povzbuzuje sexuální touhu a záhněda – chrání před negativními vlivy
Barva – která posiluje toto zemské znamení je růžová a zelená. Šťastný den v týdnu je pro Býky pátek a ke šťastným číslům patří čísla – 4, 6, 7, 8, 22, 27 a 49. Magické čílo Býků je číslo 7.
Květina – která je pozitivně nakloněna tomuto zemskému znamení je narcis, pomněnka a slunečnice, narcis
Jako povolání by si měli vybírat ve finanční sféře, v administrativní oblasti, také je může lákat oblast umění a kultury, ale také je těší práce s půdou, rostlinami a také oblast nemovitostí. Mezi Býky najdeme povolání jako realitní makléř, účetní, správce majetku, kuchař, architekt, zemědělec, ekonom, všechny stabilní práce jako jsou řemesla a živnosti.
K našim slavným Býkům patří herci – Jaroslav Dušek, Jiřina Bohdalová, Iva Janžurová, režiséři – Zdeněk Troška, Karel Kachyňa, v hudební oblasti – Petr Hapka, Ivan Hlas, Tomáš Klus, sportovkyně Věra Čáslavská
Ze světově proslulých můžeme jmenovat – Wiliam Shakespeare, Honoré de Balzac, Salvador Dalí, Sigmund Freud, papež Jan Pavel II. , JackNikolson, Michele Pfeifer, Gergeclooney, JeniferAniston a BarbraStreisand, David Beckham a zpěvák Bono