Úplněk ve Lvu

znameni-lev

Dne 28. 1. 2021 ve večerních hodinách ve 20:16 hod proběhl první letošní úplněk ve znamení Lva. Numerologicky je pod duchovní sedmičkou, která přináší vlastní zkušenosti a víru v sebe sama. Slunce stojí ve vzdušném vodnáři proti luně, která stojí v ohnivém lvu.

Energie tohoto úplňku jsou o volnosti, svobodě přátelství, ale i velkoleposti, šlechetnosti, hravosti a zábavě. Atmosféra je srdečná, veselá, vhodná na společenské vyžití, reakce lidí jsou hrdé, sebejisté, naplněné touhou po uznání a dominanci.Smích léčí – vhodné je napojení na své vnitřní dítě, na jeho bezprostřednost a bezstarostnost. Nejen prací je člověk živ.Lvům vládne Slunce. V těchto dnech jsme pod vlivem plodnosti. Je dobré se soustředit na naše plody lásky – děti, anebo na svůj plodný život, co se vlastní tvorby týče – vlastní projekty, výrobky, díla aj. V tomto období jsme šikovní a tvořiví. Kdo toho využije, může se prosadit. Tyto dny mají energii ohně a energie prosazení a kreativity. Ve dnech novoluní nebo úplňku můžete dělat rituály na přivolání nebo udržení vztahů – ve vzduchu je láska.Pod vlivem úplňku ve lvu je také o tom, že jsme neradi součástí davu. Potřebujeme vyniknout, abychom byli dobří a uznávaní. Kam vejde Lev, tam se rozsvítí slunce.Máte-li finanční problémy, je úplněk ve Lvu příhodnou dobou pro získání potřebného obnosu. Nebude vám chybět síla, vytrvalost, odvaha a sebedůvěra. Přidá-li se správná motivace, která bude hnacím motorem, budete na nejlepší cestě k úspěchu. Úplněk ve Lvu probouzí sílu a dravost k čemukoliv, po čem už dlouho toužíte a co se vám doteď příliš nedařilo získat. Nese se ve znamení mužnosti, vůdcovství a majestátní síly.Za úplňku ve Lvu prahneme po náklonnosti, uznání a obdivu. Lev miluje oslavy, přepych a předvádění se. Emoce jsou vyjadřované velice dramaticky, mnohdy až přehnaně. Tento čas přeje romantice, vyznáním lásky, večírkům a návštěvám kulturních akcí. Uplatnění najdeme v kreativních činnostech. Vyvarujte se tendence k marnotratnosti a domýšlivosti.Určitě je také vhodný čas k tomu, abychom pracovali na svém egu. Jak jste na tom se svým egem Vy? Povyšuje vás anebo vás ponižuje? I to je potřeba dát do rovnováhy. Moje moudrá babička mi vždy kladla na srdce: „Před nikým se nepovyšuj, ale před nikým se ani neponižuj“ Řídím se tím celý život, hodně mi to pomáhá. Myslím, že velmi příznačné poučení právě pro tohle období..Co nám prozadí lunární kalendář?

Zdraví a krása:Zvlášť příznivá doba na zastřihávání vlasů, trvalou – účesy lépe drží, po stříhání mají vlasy tendence houstnout – proto výborný okamžik pro první stříhání vlásků u batolete. Velmi příznivá doba na mytí vlasů – mají větší leskVyhýbat se saunění, kdo má potíže ze srdcem.Péče o pokožku a depilace, zvlášť vhodná doba na kosmetické úkony, vhodná masáž zad a hrudníku.

Orgány: srdce, žíly, tepny, cévy, krevní tlak, mícha, záda, bránice, aortaVěnujte pozornost těmto orgánům, hýčkejte je, větší pozornost věnujte svému srdíčku, které symbolizuje lásku, city a hlavně život. Nemocné srdce je známkou toho, že jsme se odchýlili od své životní cesty, mějte lásku k sobě i k ostatním, střídmě a pravidelně jezte, dostatečně spěte a dodržujte pitný režim, odpočívejte, relaxujte. V době mezi 11-13hod. omezit kávu a alkohol – zatěžují srdce, doplňovat vitamín C, pít zelený nebo čistící čaj. Nevhodná doba na operace srdce a zvýšená zátěž na srdce a krevní oběh, neboť tyto orgány jsou v těchto dnech oslabené a po zákroku hrozí špatné hojení a dlouhá rekonvalescence.Dům a zahrada:Vhodné větrání bytu, domu, je snazší utírání prachu.Praní a úklid s menší námahou, postačí i méně čistících a pracích prostředků. Vhodná doba na mytí oken, na oknech nezůstávají šmouhy.Přeji příjemné prožití úplňkových energií.

S láskou Renata

Nastavení Zásady ochrany osobních údajů
Když navštívíte náš web, může prostřednictvím vašeho prohlížeče ukládat informace z konkrétních služeb, obvykle ve formě souborů cookie. Zde můžete změnit své předvolby ochrany osobních údajů. Upozorňujeme, že blokování některých typů souborů cookie může mít vliv na zobrazování webových stránek a námi nabízených služeb.