Moje poslání
"pracuji na tom, co miluji
miluji to, na čem pracuji..."

Jmenuji se Renata Unčovská. Bydlím na Vysočině v malebné vesničce Vír, s tou nejkrásnější přírodní scenérií. Tady čerpám tu nejsilnější energii přírody, jenž je velkou inspirací k mým meditacím. Jsem Blíženec a zabývám se numerologií i karmou jména, a proto vzniklo mé druhé jméno Renata Tara, které přišlo ke mně shůry, jak jinak než v meditaci. Renata Tara představuje celou mou osobu – její čísla zastupují komunikaci, tvořivost, lásku, city, vztahy, přátelství, moudrost, učení, službu druhým, vyjímečný duchovní osud, mimosmyslové schopnosti, ale také tvrdohlavost a silný záměr dojít ke svému cíli.

Můj duchovní vývoj začal před mnoha lety. Všude mě provázely stejné číslice a důvod jsem našla v článku v časopise Spirit – vzkazy od andělů. Jeden článek odstartoval celoživotní cestu. 

Na prvním místě u mě byla vždy rodina, takže mé sny a touhy se odkládaly na neurčito. V roce 2015 jsem si řekla, že děti jsou dost velké a já se mohu pustit do práce. Založila jsem si živnost na výklad karet, numerologické rozbory data narození a rozhodla se vést můj milovaný meditační kroužek.

Navštěvuji astrovíkendy v Brně, Litomyšli, Jihlavě a pořádám celodenní semináře, konzultace a meditace. 

Můj život provází jóga a meditace. Díky nim jsem našla svůj vnitřní klid, rovnováhu a harmonii. Ne nadarmo se říká, že do duchovního světa nejedou žádné zájezdové autobusy, ale každý si musí vyšlapat svou cestičku sám. Já tu svou životní cestu našla. Denně za ni děkuji, naplňuje mě naprostým štěstím, velkou radostí a spokojeností 🙂 🙂 🙂

A to přeji i Vám všem!!!  

Nejvíce času teď věnuji propočtům kolem karmicky nezatížených jmen. Ráda bych poděkovala karmické kabale za to, že jsem svědkem důkazu jak skvěle člověka nastartuje nové jméno tím správným směrem, jak mu pomůže dostat se z bludných kruhů, dodá odvahu, sebelásku, sebehodnotu… 

A ještě jednu lásku jsem znovuobjevila a to lásku ke kamenům a práci s úžasnými krystalovými mřížkami. Mřížky svou silnou energií napomáhají zpracovávat různá životní témata, které současně propojuji s numerologií i astrologií…

S láskou, pokorou a úctou 

Renata Tara

0
Seminářů
0
Konzultací
0
Meditací
0
Šťastných klientů
Reference
Zákazníci o mně říkají...
Nataniel Jeřábek

Renčo, děkuju moc!! ???? Jsem nesmírně vděčný za to, že si mi přišla do života ???? Bylo mi velkou ctí Tě poznat a doufám, že se opět někdy setkáme. Nechci se vracet k minulosti, ale hodně jsi mi pomohla a já ti za to od srdce děkuji! ❤️ Přeju ti, ať se ti daří ve tvém oboru, spoustu spokojených klientů, ke kterým patřím i já samozřejmě ????

Růžena Hofštetrová

RenátkoU ???????? děkuji, velmi zajímavé ????

klientka z Vysočiny

Krásný den Renatko. Moc ráda sdílím Vaše příspěvky pod Vaším jménem (nebojte) v mojí skupince. Spoustu lidí VELMI DĚKUJE za vaše příspěvky. Moc se jim líbí. Chci, abyste to věděla ♥????????????????

Martina B.

Díky Renatě Unčovské,  kterou jsem potkala pracovně na Ezo festivale v Jihlavě, jsem mohla projít krásnou změnou. Vytestovala přes kabalu jména, které by mi sedla a mně hned padlo do srdce jméno Mariana. Takže jsem si vybrala správné datum, zašla na matriku a požádá o změnu křestního jména a změnil se mi i můj život. Už nebojuji jako Marina, ale krásně tvořím jako Mariana, kde jsou obě jména Marie i Anna. A přesto mi hodně lidí a přátel bude stále říkat tak, jak mu jde přes pusu???? Takže pro někoho Martina pro jiné Mariana. Já se vnímám jako Mariana a souzním s tím jménem. Už i svým rodičům jsem řekla, že jsem si jméno nechala změnit. Všechno jde, když se chce????

Naděžda Lajčoková

Díky Renátce mám změnu jména a všem doporučuji, pokud je potřeba…????  Je mi teď fajn…

Renátko, moc ti děkuji za dobití pozitivní energie a za naději ❤️

Darka

Drahá paní Renátko, já Vám moc děkuji. Ani nevíte jak moc to pro mne znamená, že jsem mohla s Vámi mluvit. Moc jste mi pomohla. Darka. Děkuji, že jste…

Antonie

Renátko, máte dar od Boha, vše co dáte je krásný ????????

Paní Renátko, je mi ctí, že Vás mám. Jste úžasná žena. Mně je 71 let a mám Vás moc ráda ☘️????

Yveta

Při výkladu karet pro znamení  Raka na leden jste řekla, že budu chrochtat blahem, jestli mi vyjde práce (manžel jako býk výklady nebere – smál se). Ozvala se mi paní – to jsem nikdy nezažila – taky andílci a tak opravdu budu chrochtat blahem. Je tu další důkaz, jak jste skvělá. Díky za vše,  vaše výklady mě dost pomáhají🌼🍀🍀🍀🍀💖💖💖💖🌼.

S pozdravem

Nastavení Zásady ochrany osobních údajů
Když navštívíte náš web, může prostřednictvím vašeho prohlížeče ukládat informace z konkrétních služeb, obvykle ve formě souborů cookie. Zde můžete změnit své předvolby ochrany osobních údajů. Upozorňujeme, že blokování některých typů souborů cookie může mít vliv na zobrazování webových stránek a námi nabízených služeb.