Moje poslání
"pracuji na tom, co miluji
miluji to, na čem pracuji..."
Ráda Vás naučím vše, co umím!

semináře

Pořádám celou řadu celodenních seminářů z oboru numerologie, výkladů karet, astrologie, práce s kyvadlem, meditací a dalších duchovních nauk. Semináře se mohou konat kterýkoliv den (kromě neděle) v mém  duchovním centru “Zahrada duše” na adrese Vír č.p. 142 nebo online. Ráda Vás naučím vše, co umím! Předávám Vám písemné podklady a svoje poznatky i postřehy z praxe – a ty nenajdete v žádných knihách. 

Počet je stanoven na 2 – 10 účastníků. Seminář se koná za účasti nejméně 2 osob 🙂 Počet míst je omezen, vždy je nutná rezervace!

Termín: dohodou

Obvyklý čas: 9:00 hod – 17:00 hod

Co vzít s sebou: blok na poznámky, psací potřeby – barevné tužky

Občerstvení: na místě jsou k dispozici bylinné či ovocné čaje i káva, na oběd si můžeme zajít do nedaleké příjemné restaurace Forest Resort Vír

Platba: bankovním převodem

Rezervace semináře vždy pod popisem každého jednotlivého semináře.

Prosvětlení životní cesty

nejnavštěvovanější seminář

Seminář má velmi nabitý program, který je šitý přímo na míru pro každého účastníka s ohledem na jeho potřeby. Veškeré moje dovednosti, alternativní duchovní náhledy a znalosti jsem po několik let studovala a úspěšně je používám v praxi. V jednom dni propojíme hned několit technik přímo pro Vaše potřeby. 

Program: 

 • meditace na přání, 
 • měření, aktivace a harmonizace čaker – kyvadlem změřím stav čaker, poradím, jak na sobě pracovat,
 • výklad karet – co Vás brzdí ve Vašem posunu, společně najdeme řešení,
 • krystalová mřížka – vytvoříte si svou energetickou mřížku z kamenů, květin, peříček, andělů, karet apod., podle tématu, 
 • afirmace,
 • karma jména – zjistíme karmické zatížení Vašeho jména,
 • vykreslování mandal – pro relaxaci, zklidnění mysli a utřídění myšlenek,
 • Reiki – léčivá energie – na konci semináře posílím ještě Vaše tělo i duši touto vzácnou energií, abyste nabrali novou sílu a chuť do života. 


Opusťte nevyhovující situace, nebědujte nad tím, že je život nespravedlivý, nehledejte důvody, proč nic nejde. Pojďte hledat způsoby, jak to změnit!

Každý člověk na tomto světě si zaslouží být šťastný 🙂

Cena: 1 700 Kč

Seminář - Hojnost

Jak si do svého života přitáhnout více hojnosti

Je potřeba zhodnotit Vaše postoje, Vaše názory, přesvědčení a úhly pohledu na peníze a hojnost jako takovou. Na tomto semináři se naučíte, čím si svou hojnost odpuzujete a jak si ji znovu přitáhnete do svého života. Seminář začne meditací, která bude jak jinak než o Hojnosti. Projdeme si několik cvičení, které Vám odhalí, kde děláte chyby, proč se u Vás finance nedrží. Tento seminář je o uvědomění si špatných vzorců, které vůči penězům máte, dále postupné odhalování negativních přesvědčení a následně cvičení, afirmace a práce na sobě samém. 

Program: 

 • hojnost – najdeme mýty a přesvědčení, které brzdí hojnosti – společně najdeme řešení a připravím přímo pro Vás pozitivní afirmace pro její přitáhnutí, 
 • praktická cvičení, hledání konkrétních postojů, mýtů a přesvědčení a praktické rady, jak být spokojený a nezávislý.

 

Upozornění: Neslibuji Vám, že po semináři ze dne na den zbohatnete, a že se už nikdy nebudete muset o nic starat. Ukážu Vám směr, ale dál si musíte svou cestu ke štěstí vyšlapat sami.

Cena: 1 500 Kč

Numerologická mřížka

Co skrývá datum narození? Je to šifra, která odkrývá různá tajemství o nás samotných – povahu, schopnosti, talenty, životní úkoly. Poznáte sebe sama pomocí výpočtů osobních dnů, osobních roků či devítiletých cyklů. Zjistíte jaké energie Vás budou obklopovat a dozvíte se na co se zaměřit, abyste neučinili špatná rozhodnutí.

Program: 

 • meditace – sebeocenění a sebeláska – posílení osobnosti, zvýšení sebevědomí,
 • numerologická mřížka – zasazení čísel z data narození do mřížky – význam čísel v datu narození, charakteristika, povahové vlastnosti, silné a slabé stránky osobnosti,
 • doplněná mřížka – čísla, která jsou v našem datu narození skrytá a která mají také velký význam, naše vnitřní nastavení, 
 • číselné roviny v mřížce – rovina učení, vytrvalosti, energie, vášně, duchovní rovina, rovina vědců a mudrců, hudebních skladatelů, vizionářů, kartářek a mágů.


Ze semináře si odnesete velmi dobře zpracované písemné materiály, ze kterých můžete čerpat a spočítat si tak numerologickou mřížku svých blízkých a v podstatě kteréhokoliv člověka, který Vám dá datum narození.

Cena: 1 500 Kč

Numerologie - Barevný deník

Při semináři vyjdeme z datumu narození a podíváme se na povahu, talenty, schopnosti,  ale i správné načasování pro určité situace. Numerologie Vám přinese poznání sebe sama, ukáže nejen významné osobní dny, ale i roky pomocí výpočtů. Při semináři si vytvořím Barevný deník. 

Program: 

 • meditace – energie Země – stabilita, hojnost, pravé hodnoty v životě,
 • Barevný deník – vytvoříme si kalendář na 4 měsíce,
 • vypočítáme si svůj osobní rok – je důležité vědět, v jakém roce se nacházíme, čemu věnovat pozornost.


Barevný deník po tomto semináři můžete vytvořit úplně každému, kdo Vám dá své datum narození. Je to krásný dárek, práce s barvami a čísly (být oblečený v barvě, která je určena pro můj osobní den, to baví každého). Dostanete k tomu všechny písemné materiály pro zpracování deníku a popis všech osobních roků. 

Cena: 1 500 Kč

Numerologie - Životní čísla

Devítileté životní cykly

Duchovní dětství je období, kdy se duše člověka připravuje na plnění karmického zadání. Je to důležité období, protože v něm se rozhoduje, jak budeme plnit své úkoly v době duchovní dospělosti. Ačkoliv jste dospělí, vraťte se do svého duchovního dětství a připomeňte si události, které jste prožili. Pochopíte proč a na co Vás tyto události měly připravit. Každá ze 3 etap tohoto období je pod vibrací nějakého čísla, které vypočítáme z data narození a Vašeho životního čísla.

Program: 

 • meditace – energie Ohně, 
 • životní číslo – jaké je Vaše životní číslo a co přináší, 
 • duchovní dětství – 3 etapy v našem životě než dozraje naše duše, kdy se připravujeme na plnění karmických úkolů.

Duchovní dospělost u každého člověka dozrává mezi 27. – 35. rokem života. Jakmile naše duše dozraje, začínáme plnit karmické zadání, vstoupíme do období devítiletých vibračních cyklů, jenž určují naše základní životní témata, na které se máme připravit. Devítileté vibrace přinášejí do života různé druhy zkoušek. Přinášejí látku, kterou má člověk zvládnout. Držte se své životní cesty.

Program semináře: 

 • duchovní dospělost – čtyři devítileté cykly – jaké karmické úkoly jsme dostali z data narození – od dozrání naší duše – do konce života.


Vytvoříme si numerologický karmický deník. 🙂   Tento deník pak budete moci vytvořit každému, kdo Vám dá své datum narození, protože dostanete písemně zpracované podklady všech cyklů, navíc i se všemi životními čísly. 🙂

Cena: 1 500 Kč

TAROTY - výklad karet

Cesta sebepoznání - pro začátečníky

Seminář je rozdělen na dva dny (na dvě části). Je určen pro zájemce a příznivce, kteří chtějí nakouknout pod pokličku kouzla tarotových – věštících a sebepoznávacích karet. 🙂 Tarot je možno definovat jako cestu sebepoznání. Prostřednictvím symbolů lze porozumět sobě a pomáhá najít řešení dané situace. 

Velká arkána – ukazuje na základní principy a hlavní dějové události, symboly, vypovídají o hlavních příčinách, kterým se nevyhneme, jsou osudové. Obsahuje celkem 22 karet, ve výkladu velmi důležité.

Program: 

 • meditace – odplavení negativních energií, 
 • velká arkána – 22 základních karet v tarotu, původ, význam karet, 
 • pokračování ve významu karet + numerologický význam karet.

Cena: 1 500 Kč

Malá arkána ukazuje na následcích a vlivech, za které si většinou můžeme sami nebo s nimi můžeme více udělat. Tato sada obsahuje celkem 56 karet, ve výkladu pro nás poučných.

Program: 

 • meditace očistná – abychom byli duchovně čistí na práci s kartami 🙂
 • rozdělení malé arkány do 4 živlů – meče, hole, poháry, pentakly, 
 • malá arkána – 56 karet + praktické výklady

Vezměte si s sebou: šátek na oči – pro meditaci – vše vysvětlím, poznámkový blok, psací potřeby a karty TAROTY – RIDER WAITE!  Vyberte si karty podle intuice, jak se Vám budou líbit obrázky 🙂

Cena: 1 500 Kč

TAROTY - výklad karet

Cesta sebepoznání - pro pokročilé

Pro všechny zájemce a příznivce, kteří chtějí nakouknout pod pokličku kouzla tarotových – věštících a sebepoznávacích karet 🙂 

Karetní systém tarot je možno definovat jako cestu sebepoznání. Prostřednictvím symbolů lze porozumět sobě a svému životu. Karty pomáhají najít řešení dané situace. Poodhalí směr cesty, který sice podvědomě tušíme, ale neumíme ho přesně pojmenovat.

Praktické druhy výkladů karet, které používám a ráda bych Vám je předala. Výklady fungují už od pradávna a jsou používány do dneška. Navíc jsou propojené s numerologií či astrologií, takže vzniká trojrozměrný náhled.

Program: 

 • meditace – Má komunikace, 
 • keltský kříž – výklad na 10 karet,
 • roční výklad – jak udělat výklad jako roční horoskop pomocí karet Rider White tarotu (velmi oblíbený výklad),
 • další jednoduché a praktické výklady.

Cena: 1 500 Kč

Meditační, relaxační a duchovní seminář

Tento seminář je zaměřený na meditace, kdy každý pracuje na svém duchovním posunu, na svém vlastním životě. Po každé meditaci si vytáhnete kartu k dané meditaci a ta napoví, jak jste na tom s daným tématem a potom si vybarvíte svou mandalku. Předám Vám letité zkušenosti s barvami a jejich vlivem na energie. Mandaly jsou využívány v psychoterapii jako duševní hygiena – tzv. omalovánky pro dospělé.

A nově!!! – Můžete si vytvořit i svou krystalovou mandalu na přání – podle tématu, které právě zpracováváte – nabízím velký výběr kamenů a mandal.

Program: 

 • meditace – Čakrová – posílíme si naše energetická centra, 
 • meditace – Sebeláska a Sebeocenění, 
 • meditace odpuštění – Ženská a mužská rodová linie,
 • meditace – Cesta – Seminář zakončíme meditací – má životní cesta.

Meditace zde uvedené jsou orientační, zájemce má možnost vybrat si svou meditaci – dle životní situace, co potřebuje aktuálně zpracovat. 🙂

Cena: 1 500 Kč

OSHO-ZEN-TAROT – 1.díl

Program: 

 • meditace – Očistná – krásná meditace, kde se v přírodě u jezírka zbavíme všech negativních energií, které mohlo naše tělo nasbírat, 
 • význam karet, rozdělení podle živlů a rozdělení podle přívlastků mistra Osha od Božských karet, nádherných, velmi dobrých a dobrých až po ty špatné, velmi špatné, zlé a ďábelské karty.

Ke konci semináře si spolu uděláme výklad na 3 karty – základní výklad tarotu. Je zde 79 karet, v jiných tarotových kartách je vždy počet 78, tou kartou navíc v Osho–zen tarotu je samotná podobizna mistra Osha.

Ze semináře si odnesete velmi dobře zpracované písemné materiály, ze kterých můžete čerpat, na tento seminář navazuje další – pro pokročilé, výklady na 5 karet – říká se mu diamant, vztahový výklad a výklad na základních 7 čaker.

Cena: 1 500 Kč

OSHO–ZEN-TAROTU – 2.díl

Program: 

 • meditace – Má životní cesta, 
 • výklad karet Diamant – základní výklad na 5 karet, 
 • partnerský výklad, 
 • výklad na 7 základních čaker.

Karty můžete chápat jako výzvy, které se před námi objevily, jako šance k pochopení danému stavu věcí a možnosti nápravy. Je zde 79 karet, v jiných tarotových kartách je vždy počet 78, tou kartou navíc v Osho–zen tarotu je samotná podobizna mistra Osha.

Cena: 1 500 Kč

PRÁCE S KYVADLEM

Každý někdy stojí na životní křižovatce a hledá směr, kterým se vydat. Rozhodla jsem se předat Vám všechny své letité zkušenosti z práce formou celodenního semináře. Každý, kdo chce na sobě pracovat a je ochotný se učit a vytrvat, porozumí svému kyvadlu. Ráda Vám ukážu, jak správně pracovat s kyvadlem, jak jej držet, jaké jsou jeho největší úskalí a mnohem více. Stačí 2 zájemci a pustíme se do práce. Připravila jsem seminář „Práce s kyvadlem pro začátečníky online“, stačí napsat e-mail nebo zavolat. Více informací najdete níže.

Astrologie – základy

Hlubší poznatky o Vašem slunečním znamení (od Berana – po Ryby).

Program: 

 • meditace – Má cesta přátelství – máte své přátele? 
 • výklad o všech 12 znamení zvěrokruhu, jejich základní rysy, povahové vlastnosti, zařazení astrologické podle přírodních živlů, které každému znamení vládne, jejich vládnoucí planetu, dům aj. abyste později porozuměli horoskopům, postavení planet ve znameních – je to pro Váš stabilní základ astrologie, 
 • zjistíte jaký přírodní živel vládne Vašemu znamení *vládnoucí planeta a její vliv na Vás *pozitivní a negativní stránky osobnosti *vhodné povolání *harmonizující kameny * šťastné dny v týdnu *šťastná čísla * květiny *pohled astrologie – oslabené orgány * partnerské vztahy – jak se k Vám hodí ostatní znamení * vhodná strava – bylinky – prevence, na co si dát pozor * karmické úkoly Vašeho znamení * pozitivní afirmace.


Ze semináře si odnesete velmi dobře zpracované písemné materiály, ze kterých můžete čerpat anebo si můžete zakoupit mé namluvené CD, které jsem pro všechna znamení vytvořila.

Cena: 1 500 Kč

Seminář čínské astrologie

Tento seminář je zaměřený na základních 12 znamení čínského horoskopu a jejich 5 živlů – kov, voda, dřevo, oheň a země, které každé znamení provází. Roli zde hraje také hodina narození, členění je pak ještě přesnější. Čínská astrologie určuje vlastnosti lidem narozených v době vlády daného zvířetníku, jeho živlu a hodiny narození. Základní odlišností obou astrologií je v nazírání na člověka. Východní učení se vždy orientují více na ducha a psychiku člověka.

Projdeme jednotlivá čínská znamení od Krysy po Vepře, jejich charakteristiku, ascendent – hodina narození, vhodná povolání, vzájemné vztahy, roky – kdy které znamení vládne a k nim přiřazené živly a role SLUHA a PÁN –  specifické a jedinečné rozlišení, které nenajdeme v žádných jiných horoskopech a co bývá příčinou, když si lidé nerozumí.

Ze semináře si odnesete i písemné materiály, zpracované znamení i živly.

Cena: 1 700 Kč

Pestrý život s krystaly

Zajímavý seminář s kameny, kde se dozvíte, jak si správně vybrat svůj kámen, jak ho čistit a nabíjet, jak jej použít pro posílení čaker, jak používat krystaly při meditaci, masáži, spaní s krystaly, čištění aury, ale také krystaly pro rostliny, pro zvířátka a mnohé další.

Program: 

 • Využití krystalů v domácnosti – umístění krystalů v místnostech,
 • rozčlenění krystalů na jednotlivé dekády v roce – kdy má který krystal větší sílu,
 • tři hlavní kameny – Křišťál, Růženín a Ametyst,
 • ostatní kameny – Akvamarín, Aventurín, Citrín, Jaspis, Flourit, Granát, Hematit, Chalcedon, Jadeit, Karneol, Lapis Lazuli, Magnezit, Malachit, Měsíční kámen, Sodalit, Serafinit, Šungit, Tygří oko, Tyrkys, Tyrkenit, Obsidián vločkový, Unakit, Záhněda,
 • krystalová mřížka – každý si vytvoří mřížku podle svého znamení zvěrokruhu z data narození.

 

Ze semináře si odnesete i zpracované písemné materiály 🙂 a své kameny.

Cena: 1 700 Kč

Magie s kameny

Je to jedinečný a úžasný seminář plný magie, otevře Vám bránu světa neomezených možností, kombinací, znalostí a nádherné kreativitě.

Program: 

 • kameny a jejich význam ve věštbě – popis 52 kamenů
 • magie krystalů – věštění ANO – NE
 • věštění pomocí barvy kamenů, věštění na plátno s kruhem
 • tarot kamenů – jak vykládat kameny jako tarotové věštící karty,
 • horoskop s pomocí kamenů – popsání všech planet, popis 12ti znamení zvěrokruhu, popis 12ti Domů,
 • mandala zvěrokruhu a mandala domů – Věštění pomocí astrologie,
 • strom života – karmický výklad pomocí kamenů a mandaly stromu života,
 • krystalové mřížky – jak si vytvořit svou energetickou mřížku,
 • posvátná geometrie – posvátné tvary – Květ života, Strom života, Metatronova krychle, Pentagram, Hexagram.

Cena: 1 700 Kč

Máte otázky?

zašlete zprávu

  Nastavení Zásady ochrany osobních údajů
  Když navštívíte náš web, může prostřednictvím vašeho prohlížeče ukládat informace z konkrétních služeb, obvykle ve formě souborů cookie. Zde můžete změnit své předvolby ochrany osobních údajů. Upozorňujeme, že blokování některých typů souborů cookie může mít vliv na zobrazování webových stránek a námi nabízených služeb.