Semináře

Připravila jsem pro Vás řadu seminářů . Jsou celodenní a mohou se konat v kterýkoliv den (dle domluvy) kromě neděle v mém  duchovním centru Zahrada duše, u mě doma ve Víru č. p. 142.  Naučím Vás vše, co jsem se naučila já + písemné podklady + poznatky a postřehy z praxe - ty v knihách nenajdete..

Semináře se týkají numerologie, výkladů karet, astrologie, práce s kyvadlem, meditací a různé jiné duchovní nauky.

Začátek  vždy v 9, 00 hod. a přibližný konec semináře cca 17,00 hod.

Každý seminář začínám meditací, abychom se naladili na stejné energie a také pro silnější napojení na duchovní svět.

Co se týká občerstvení - máte u mě k dispozici bylinné či ovocné čaje i kávu. Oběd nám může zajistit pizzerie Bystřice.

Nutná rezervace - počet míst je omezen. Seminář se koná za účasti nejméně 3 účastníků :-)

Rezervujte si seminář, kterého se chcete účastnit!!!    - na email:  uncovren@seznam.cz,  nebo do zprávy na mém fb, nebo přímo na tel: 731 416 078

Místa jsou omezena!!!

 

Nabídky seminářů

 

  Relaxační, meditační a duchovní seminář

Prosvětlení Vaší životní cesty

Můžete se těšit na velmi nabitý program, nejobsáhlejší seminář - šitý přímo na míru  - originální pro každého účastníka, podle jeho potřeb -  veškeré moje dovednosti, alternativní duchovní náhledy a znalosti, které jsem po několik let studovala a úspěšně jej používám v praxi, propojení několik technik  - Vám nabízím v jednom dni:
Začátek 9,00 hod – přibliž. konec 17, 00 hod.
 •  Cítíte, že vám poslední dobou ubývají síly?
 •  Točíte se v kruhu, opakují se vám stále stejné situace a hledáte cestu, jak z toho ven?
 •   Máte pocit, že se v sobě nevyznáte?
 •   Nedaří se vám v práci nebo nemůžete najít tu pravou, která by vás naplňovala?
 •   Hledáte partnera a ten pravý(á) stále nepřichází?
 •   V partnerství to neklape, potřebujete obnovu, vzpruhu?
 •   Máte některá životní témata, která si zaslouží znovuzrození?
Program semináře:
 •   Meditace na přání – vyberete si sami meditace podle tématu, který chcete řešit, podle toho, jaké životní téma potřebujete obnovit či posílit.
 •   Měření, aktivace a harmonizace čaker – pomocí kyvadla změřím stav vašich čaker energetických míst na těle, zaktivuji je a zharmonizuji, dozvíte se, jak jste na tom fyzicky i psychicky, také poradím, jak na svých čakrách pracovat.
 •   Výklad karet – podíváme se na to, co vás brzdí ve vašem posunu a společně najdeme řešení.
 • Krystalová mřížka - vytvoříte si svou energetickou mřížku z kamenů, květin, peříček,andělů, karet apod., podle tématu, které řešíte, její obrázek si donesete domů a bude stále na vás působit (můžete jich vytvořit i dvě nebo tři - dle času)
 •   Afirmace – každý si odnese své pozitivní afirmace k danému tématu, na kterých bude doma pracovat. S afirmacemi mám skvělé výsledky! Pokud člověk pracuje na afirmacích ušitých na míru, začíná se mu měnit život k lepšímu.
 • Karma jména - Nemáte náhodou zatíženo jméno karmicky? Špatné jméno vám může hodně nemile zamotat osud - i na to se podívám a poradím vám co s tím.
 •   Vykreslování mandal – pro relaxaci, zklidnění mysli a utřídění myšlenek - mandalky si opět odnesete domů
 •   Reiki – léčivá energie – na konci semináře posílím ještě vaše tělo i duši touto vzácnou energií, abyste nabrali novou sílu a chuť do života.
Neseďte doma, nebědujte nad tím, že je život nespravedlivý, nehledejte spoustu důvodů, proč nic nejde.
  Přijďte se mnou hledat způsoby, jak změnit vše, co nefunguje.
Nesetrvávejte v nevyhovujících situacích.
Každý člověk na tomto světě si zaslouží být šťastný :-)
 
Zájemci hlaste se na tel. č. 731 416 078  
Cena: 1 700 kč
 

Všechny semináře se mohou konat na vyžádání nejméně 2 zájemců v kterýkoliv den v týdnu - v pracovní či víkendový. (preferuji sobotu)  :-) :-) :-)

 
 

Celodenní seminář - Hojnost

 

Renata – Tara - Zahrada duše – Vír 142

Jak si do svého života přitáhnout více financí

 

9:00 hod. Meditace – Hojnost - Co je pro vás hojnost? Máte všeho dostatek? V této meditaci navštívíte svou rajskou zahradu hojnosti. Co skrývá ta vaše zahrada – majetek, peníze, hmotné zabezpečení anebo lásku, zdraví, partnerství, rodinu, dobré vztahy, smysluplnou práci apod. To vše o vás prozradí tato meditace.

Nacházíte se nyní v situaci, kdy se vám nedostává finančních prostředků?
Je potřeba zhodnotit vaše postoje, vaše názory, přesvědčení a úhly pohledu na peníze a hojnost jako takovou. Na tomto semináři se naučíte, čím si svou hojnost odpuzujete a jak si ji znovu přitáhnete do svého života. Seminář začne meditací, která bude jak jinak než o Hojnosti.
Neslibuji vám, že po semináři ze dne na den zbohatnete a že se už nikdy nebudete muset o nic starat. Projdeme si několik cvičení, které vám odhalí, kde děláte chyby, proč se u vás finance nedrží. Tento seminář je o uvědomění si špatných vzorců, které vůči penězům máte, dále postupné odhalování negativních přesvědčení a následně cvičení, afirmace a práce na sobě samém. Vše, se odehrává ve vaší hlavě a jen vy sami jste strůjcem své spokojenosti. Nikdo jiný vám nepomůže, ukázat směr - ano, ale dál si každý musí svou cestu ke štěstí vyšlapat sám.
10:00 – Hojnost – vše začíná u vás, ve vaší hlavě – mýty a přesvědčení, které brzdí hojnosti, pozitivní afirmace pro přitáhnutí finanční hojnosti

12:00 – přestávka na oběd

13:00 – 17:00 – praktická cvičení, hledání konkrétních postojů, mýtů a přesvědčení a praktické rady, jak být spokojení a nezávislí.

 

Zájemci hlaste na tel. 731 416 078

www.renata-tara.cz nebo uncovren@seznam.cz

 Cena:  1500 kč           počet míst je omezen!!! 

Vzít sebou: Blok na poznámky, psací potřeby - barevné tužky


Celodenní seminář -  Numerologická mřížka

Renata – Tara - Zahrada duše – Vír 142

Datum narození - co vše skrývá? Je to šifra, která odkrývá různá tajemství.

Povahu, schopnosti, talenty, životní úkoly, na které situace je vhodná doba a kdy se čemu vyhnout, poznání sebe sama, pomocí výpočtů osobních dnů, osobních roků či devítiletých cyklů - znát energie, které nás budou obklopovat, na co se zaměřit, abychom neučinili špatná rozhodnutí - v tom všem nám pomůže NUMEROLOGIE

  9,00 hod. Meditace – Sebeocenění a sebeláska - posílení osobnosti, zvýšení sebevědomí

10,00 – Numerologická mřížka – zasazení čísel z data narození do mřížky – význam čísel v datu narození, charakteristika, povahové vlastnosti, silné a slabé stránky osobnosti, oslabené orgány, význam čísel, která chybí - to jsou vaše životní úkoly v tomto životě

Doplněná mřížka - čísla, která jsou v našem datu narození skrytá a která mají také velký význam, naše vnitřní nastavení

12,00 přestávka na oběd (časy jsou jen orientační)

13,00 – 17,00 – číselné roviny v mřížce - rovina učení, vytrvalosti, energie, vášně, duchovní rovina, rovina vědců a mudrců, hudebních skladatelů, vizionářů, kartářek a mágů - kterou rovinu máte zaplněnou a jak ji využíváte v životě? – i to najdete v datu narození 

Ze semináře si odnesete velmi dobře zpracované písemné materiály, ze kterých můžete čerpat a spočítat si tak numerologickou mřížku svých blízkých a v podstatě kteréhokoliv člověka, který vám dá datum narození.

 

Zájemci hlaste se na: 731 416 078   www.renata-tara.cz nebo uncovren@seznam.cz

 Cena:  1500 kč          

Vzít sebou: Blok na poznámky, psací potřeby - barevné tužky

 

 

Celodenní seminář - Numerologie

 Barevný deník, osobní dny, osobní rok

Datum narození - co vše skrývá?

Povahu, schopnosti, talenty, životní úkoly, správné načasování na které situace je vhodná doba, kde se do čeho pustit a kdy se zase raději něčemu vyhnout, zkrátka být ve správný čas na správném místě, dále poznání sebe sama, pomocí výpočtů osobních dnů, osobních roků či devítiletých cyklů - znát energie, které nás budou obklopovat, na co se zaměřit, abychom neučinili špatná rozhodnutí - v tom všem nám pomůže NUMEROLOGIE

 

9,00 hod. Meditace – energie Země – stabilita, hojnost, pravé hodnoty v životě

10,00 – Barevný deník – vytvoříme si kalendář na 4 měsíce, kde si vypočítáme své osobní dny – dozvíme se konkrétně jaký ten den má barvu – jak se obléknout, vhodný kámen, na co se máme připravit, co přináší – jestli se věnovat práci, rodině, tvorbě, oslavě atd. a na každý den - pozitivní afirmace, kterými rozzáříte každé ráno a celý den

12,00 – přestávka na oběd

13,00 – 17,00 – vypočítáme si svůj osobní rok – jaké úkoly máme právě tento rok – je důležité vědět, v jakém roce se nacházíme, co nás čeká, čemu věnovat pozornost – štěstí přeje připraveným

Barevný deník pak můžete vytvořit úplně každému, kdo vám dá své datum narození, je to krásný dárek - práce s barvami a čísly - být oblečený v barvě, která je určena pro můj osobní den - to baví každého - dostanete k tomu všechny písemné materiály pro zpracování deníku - plus ještě všechny osobní roky - které jsou také velmi důležité a ovlivňují situace, které daný rok prožijeme. 

Zájemci hlaste se na: 731 416 078   www.renata-tara.cz nebo uncovren@seznam.cz

 Cena:  1500 kč          

Vzít sebou: Blok na poznámky, psací potřeby - barevné tužky

 

Numerologie – celodenní seminář

Životní číslo

 Devítileté cykly od narození – do konce života

 

Duchovní dětství

Je to období, kdy se duše člověka připravuje na plnění karmického zadání. Je to důležité období, protože v něm se rozhoduje, jak budeme plnit své úkoly v době duchovní dospělosti. A tady mohou hodně pomoci rodiče. Ale i když jste dospělí, vraťte se do svého duchovního dětství a připomeňte si události, které jste prožili. Pochopíte proč a na co vás měly připravit. U každého člověka je to jiné, protože každý má jiné životní číslo. Toto období je rozděleno na 3 etapy. Každá etapa je pod vibrací nějakého čísla, které vypočítáme z data narození. Nejdříve však potřebujeme znát naše životní číslo.

9:00 hod. Meditace – energie Ohně

10:00 – Životní číslo - jaké je Vaše životní číslo - které máte po celý život, nemění se, z jakých čísel vzniklo, co vám přináší - úkoly, dovednosti, talenty, karmické zadání, pozitivní afirmace aj.

12:00 – přestávka na oběd

13:00 - 15.00 - Duchovní dětství – 3 etapy v našem životě než dozraje naše duše, kdy se připravujeme na plnění karmických úkolů (od narození)

Duchovní dospělost

Duše každého člověka dozrává mezi 27. – 35. rokem života. Jakmile naše duše dozraje, začínáme plnit karmické zadání, vstoupíme do období devítiletých vibračních cyklů, která budou určovat naše základní životní témata, na které se máme připravit. Devítileté vibrace přinášejí do života různé druhy zkoušek. Přinášejí látku, kterou má člověk zvládnout. Je třeba se držet své životní cesty.

Tyto devítileté vibrační cykly jsou čtyři a každý z nich trvá 9 let. 4 x 9 = 36

15:00 – 17:00 – Duchovní dospělost – čtyři devítileté cykly – jaké karmické úkoly jsme dostali z data narození – od dozrání naší duše - do konce života

Vytvoříme si numerologický karmický deník :-)   Tento deník pak budete moci vytvořit každému, kdo vám dá své datum narození, protože dostanete písemně zpracované podklady všech cyklů, navíc i se všemi životními čísly. :-)

  Zájemci hlaste se na tel: 731 416 078

Cena : 1500 kč

 

Celodenní seminář - Práce s kyvadlem

 

Kdo může pracovat s kyvadlem?

V podstatě úplně každý, není důležité ani pohlaví, ani stáří nebo intelektuální schopnosti.

Vše je otázka píle, cviku, vytrvalosti, lásky a pokory. Pracujeme-li s kyvadlem, používáme pramen informací, který k nám patří a je v každém z nás. Schopnost zachytiti energie a cítit je, je schopnost, kterou má každý člověk.

Důležitá je celková koncentrace, zklidnění, napojení se na své nejvyšší duchovní rádce a učitele, napojení na svou intuici a mít pod kontrolou své ego.

9,00 hod. Meditace – Spojení s duchovním rádcem

10,00 – Napojení, počáteční modlitba, čištění na práci s kyvadlem, čištění kyvadla, čištění bloků, aury, duše… vše pro to, abyste mohli začít pracovat s kyvadlem, navázání kontaktu, správné držení...atd.

12,00 přestávka na oběd (časy jsou jen orientační)

13,00 – 17,00 – praktické příklady testování s kyvadlem – pomocí tabulek vytestujeme potraviny, životní energii, barvy, kameny a další otázky

Kyvadlo pro začátečníky by mělo být kovové - špičaté, řetízek 10-20cm (není podmínkou)

Naučím vás jak pracovat s kyvadlem, jak se napojit a odnesete si písemné podklady a tabulky na kterých budete doma trénovat.

Cena 1500 kč.  Hlaste se na tel. 731 416 078

 

TAROTY - výklad karet - cesta sebepoznání - pro začátečníky

 
Seminář je rozdělen na dva dny (na dvě části)

Pro všechny zájemce a příznivce, kteří chtějí nakouknout pod pokličku kouzla tarotových - věštících a sebepoznávacích karet :-) 

Karetní systém tarot je možno definovat jako cestu sebepoznání. Prostřednictvím symbolů lze porozumět sobě a svému životu, pomáhá najít řešení dané situace. Poodhalí směr cesty, který sice podvědomě tušíme, ale neumíme ho přesně pojmenovat. 

Renata – Tara, Zahrada duše – Vír 142

 

 První část - Velká arkána

Velká arkána – ukazuje na základní principy a hlavní dějové události, symboly, vypovídají o hlavních příčinách, kterým se nevyhneme, jsou osudové.

Obsahuje celkem 22 karet, ve výkladu velmi důležité.

začátek - 9,00 Meditace - Odplavení negativních energií

              10, 00 - Velká arkána - 22 důležitých základních karet v tarotu, původ, význam karet

              12,00 - 13,00 oběd - přestávka

              13,00 - pokračování ve významu karet + numerologický význam karet

               15 - 17 hod. - jednoduché praktické výklady

Časy jsou jen orientační, sami si určíte, které části budeme věnovat více pozornosti :-)

 

 Druhá část - Malá arkána

Malá arkána – ukazuje na následcích a vlivech, za které si většinou můžeme sami nebo s nimi můžeme více udělat, měli bychom si poradit sami.

Tato sada obsahuje celkem 56 karet, ve výkladu pro nás poučných.

začátek: 9,00 - Meditace očistná - abychom byli duchovně čistí na práci s kartami :-)

             10,00 - rozdělení malé arkány do 4 živlů - meče, hole, poháry, pentakly

             12,00 - 13,00 oběd - přestávka

             13,00 - 17,00 hod Malá arkána - 56 karet + praktické výklady

 

Vezměte si sebou: šátek na oči - pro meditaci - vše vysvětlím, poznámkový blok, psací potřeby a karty TAROTY - RIDER WAITE !!!  - vyberte si karty podle intuice, jak se vám budou líbit obrázky - kupte si třeba pro začátečníky - nekupujte si složité obrazy - je důležité, aby vám obrázky něco říkaly :-)

Je důležité absovovat oba dva dny.

 Cena za 1 den 1500 kč.  Hlaste se na tel: 731 416 078

 

TAROTY - výklad karet - cesta sebepoznání - pro pokročilé

 
 

Pro všechny zájemce a příznivce, kteří chtějí nakouknout pod pokličku kouzla tarotových - věštících a sebepoznávacích karet :-) 

Karetní systém tarot je možno definovat jako cestu sebepoznání. Prostřednictvím symbolů lze porozumět sobě a svému životu, pomáhá najít řešení dané situace. Poodhalí směr cesty, který sice podvědomě tušíme, ale neumíme ho přesně pojmenovat. 

 

Různé druhy výkladů

Praktické druhy výkladů karet, které používám, které bych Vám ráda předala a které fungují už od pradávna, které jsou používány do dneška plus navíc propojené s numerologií či astrologií, takže vznikne trojrozměrný náhled.

začátek - 9,00 Meditace - Má komunikace- jak jste na to se svou komunikací se sebou a okolím

              10, 00 - Keltský kříž - výklad na 10 karet - velmi hluboký výklad karet, který hodně napoví

              12,00 - 13,00 oběd - přestávka

              13,00 - Roční výklad - jak udělat výklad jako roční horoskop pomocí karet Rider White tarotu - velmi oblíbený výklad - obzvláště na nový rok, ale lze jej udělat v obobí narozenin jako osobní rok :-)

               15 - 17 hod. - jednoduché a praktické výklady

Časy jsou jen orientační, sami si určíte, které části budeme věnovat více pozornosti :-)

Cena semináře 1500 kč. Hlaste se na 731 416 078

 

Celodenní seminář OSHO–ZEN-TAROTU

Renata – Tara, Zahrada duše – Vír 142

 

  OSHO-ZEN-TAROT – 1.díl

9,00 hod. Meditace – Očistná – krásná meditace, kde se v přírodě u jezírka zbavíme všech negativních energií, které mohlo naše tělo nasbírat

10, 00 – 17,00 hod – Význam karet, rozdělení podle živlů a rozdělení podle přívlastků mistra Osha od Božských karet, nádherných, velmi dobrých a dobrých až po ty špatné, velmi špatné, zlé a ďábelské karty. Tyto karty nejsou věštecké, spíše se zabývají stavem věcí, tak jak ve skutečnosti jsou. Můžeme je chápat jako výzvy, které se před námi objevily, jako šance k pochopení danému stavu věcí, možnosti nápravy a různá upozornění.

Ke konci semináře si spolu uděláme výklad na 3 karty – základní výklad tarotu

Je zde 79 karet, v jiných tarotových kartách je vždy počet 78, tou kartou navíc v Osho–zen tarotu je samotná podobizna mistra Osha.

Tyto karty mohu jen doporučit, jsou velmi poučné a sebekaučovací.

Ze semináře si odnesete velmi dobře zpracované písemné materiály, ze kterých můžete čerpat, na tento seminář navazuje další – pro pokročilé, výklady na 5 karet – říká se mu diamant, vztahový výklad a výklad na základních 7 čaker.

Zájemci hlaste se na: 731 416 078   www.renata-tara.cz nebo uncovren@seznam.cz

 Cena:  1500 kč         

Vzít sebou: Blok na poznámky, psací potřeby - barevné tužky

 

Celodenní seminář OSHO–ZEN-TAROTU

Renata – Tara, Zahrada duše – Vír 142

 

  OSHO-ZEN-TAROT – 2. díl

Tyto karty nejsou věštecké, spíše se zabývají stavem věcí, tak jak ve skutečnosti jsou. Můžeme je chápat jako výzvy, které se před námi objevily, jako šance k pochopení danému stavu věcí, možnosti nápravy a různá upozornění.

Je zde 79 karet, v jiných tarotových kartách je vždy počet 78, tou kartou navíc v Osho–zen tarotu je samotná podobizna mistra Osha.

Tyto karty mohu jen doporučit, jsou velmi poučné a sebekaučovací.

9,00 hod. Meditace – Má životní cesta

10, 00 – 12,00 hod – Výklad karet Diamant - základní výklad na 5 karet - obsahuje přítomnost, blízkou minulost i blízkou budoucnost, radu a poselství vesmíru, velmi frekventovaný výklad - náhled tady a teď

12, 00 - 13, 00 - přestávka na oběd

13, 00 - 15, 00 - Partnerský výklad - náhled na partnerství, jakékoliv vztahy, praktický i duchovní náhled jak vztah funguje

15, 00 - 17, 00 - Výklad na 7 základních čaker - jak fungují - zda jsou otevřené či oslabené, rady na to, aby funfovaly správně, pomocí tohoto výkladu poznáte, jak je na tom člověk jak po fyzické stránce, tak po duševní

Ze semináře si odnesete velmi dobře zpracované písemné materiály, ze kterých můžete čerpat.

Cena semináře: 1500 kč.  Hlaste se na 731 416 078

 

Meditační, relaxační a duchovní seminář

Práce na sobě, meditace, relaxace, kreslení mandal

Zahrada duše, Vír  142

Od 9.00 hod - do 17 hod.

Klíčová slova: meditace, barvy, mandaly, kameny

Tento seminář je zaměřený na meditace, kdy každý pracuje na svém duchovním posunu, na svém vlastním životě.. Po každé meditaci si vytáhnete kartu k dané meditaci, která Vám napoví, jak jste na tom s daným tématem. Potom si vybarvíte svou mandalku - jak na Vás meditace zapůsobila. Po dobu kreslení Vám budu povídat o barvách - každá barva má svou energii, jistě víte, že i barvy pomáhají. Jinak kreslení mandal je úžasná terapie pro každého bez ohledu na věk, je to výborná relaxace a nástroj sebepoznání. Mandaly jsou využívány v psychoterapii jako duševní hygiena - tzv. omalovánky pro dospělé.

A nově!!! - Můžete si vytvořit i svou krystalovou mandalu na přání - podle tématu, které právě zpracováváte - nabízím velký výběr kamenů a mandal (podle zvěrokruhu, andělské aj)

Na co se můžete těšit:

1. 9,00 hod - Meditace - Čakrová - posílíme si naše energetická centra - čakry - uvedeme do rovnováhy naše tělo, mysl i duši, kyvadlem Vám vytestuji jak na tom jste (duchovní náhled stavu těla) - doporučím pozitivní afirmace a jak pracovat na osl.čakrách

2. Meditace - Sebeláska a Sebeocenění - meditace o tom, jak se máme rádi, jak máme rádi své tělo, náš postoj k sobě samému, zda se dokážete dostatečně ocenit, uvědomit si svou jedinečnost

12, 00 hod - přestávka na oběd

3. Meditace odpuštění - Ženská a mužská rodová linie - napojení na ženskou a mužskou rodovou linii, vyčištění rodů odpuštěním, vyčištění negativních vzorců, které se táhnou rodem (křivdy, bloky, spory, hádky, rozvody, potraty, všechny nekalé úmysly a jednání) - velmi silná meditace - každý by měl své předky uctívat a brát si od nich to nejlepší, mít své kořeny silné - na nich pak může stavět, cítit stabilitu

4. Meditace - Cesta - Seminář zakončíme meditací - má životní cesta - protože bude Luna stát ve znamení Střelce a tyto energie jsou nakloněny právě cestám jak fyzickým tak duchovním- čili meditacím. Kráčíte po správné životní cestě? Jaká je Vaše cesta životem? Jste spokojení nebo byste něco změnili, jak vidíte svou budoucnost, máte nějaký cíl? Vydáme se na dobrodružnou meditaci. 

Cena semináře je 1500 kč, Hlaste se na 731 416 078

Meditace zde uvedené jsou orientační, zájemce má možnost vybrat si svou meditaci - dle životní situace, co potřebuje aktuálně zpracovat. :-) 

 

Seminář Astrologie – základy

Renata – Tara, Zahrada duše – Vír 142

 Znamení zvěrokruhu

Hlubší poznatky o vašem slunečním znamení (od Berana – po Ryby)

 

9, 00 hod – Meditace –Má cesta přátelství - máte své přátele? Je důležité mít přátele? Jste sami sobě dobrým přítelem?

Abyste mohli studovat astrologii, je velice důležité znát všech 12 znamení zvěrokruhu, jejich základní rysy, povahové vlastnosti, zařazení astrologické podle přírodních živlů, které každému znamení vládne, jejich vládnoucí planetu, dům aj. abyste později porozuměli horoskopům, postavení planet ve znameních – je to pro váš stabilní základ astrologie.

Připravila jsem pro Vás podrobný přehled všech 12 znamení zvěrokruhu, který Vám vylíčí každé znamení od A do Z.

 

Jaké informace se o každém znamení dozvíte?

*jaký přírodní živel vládne vašemu znamení *vládnoucí planeta a její vliv na vás *pozitivní a negativní stránky osobnosti *vhodné povolání *harmonizující kameny * šťastné dny v týdnu *šťastná čísla * květiny *pohled astrologie- oslabené orgány * partnerské vztahy – jak se k vám hodí ostatní znamení * vhodná strava – bylinky – prevence, na co si dát pozor * karmické úkoly vašeho znamení * pozitivní afirmace

Přestávka na oběd – 12,00 h – 13,00 h časy jsou orientační

Ze semináře si odnesete velmi dobře zpracované písemné materiály, ze kterých můžete čerpat anebo si můžete zakoupit mé namluvené CD, které jsem pro všechna znamení vytvořila.

Zájemci hlaste se na: 731 416 078  

 Cena:  1500 kč          

Vzít sebou: Blok na poznámky, psací potřeby - barevné tužky

 

Seminář čínské astrologie

60 znamení čínského horoskopu

Krysa, Buvol, Tygr, Zajíc, Drak, Had, Kůň, Koza, Opice, Kohout, Pes, Vepř

a 5 živlů: Kov, Voda, Dřevo, Oheň a Země

Tento seminář je zaměřený na základních 12 znamení čínského horoskopu a jejich 5 živlů – kov, voda, dřevo, oheň a země, které každé znamení provází. Najdeme zde tedy 60 znamení (12x5), čímž se liší od evropské astrologie. Dále zde hraje také roli hodina narození, členění je pak ještě přesnější. Čínská astrologie určuje vlastnosti lidem narozených v době vlády daného zvířetníku, jeho živlu a hodiny narození. Základní odlišností obou astrologií je v nazírání na člověka. Východní učení se vždy orientují více na ducha a psychiku člověka.

Projdeme jednotlivá čínská znamení od Krysy po Vepře, jejich charakteristiku, ascendent - hodina narození, vhodná povolání, vzájemné vztahy, roky – kdy které znamení vládne a k nim přiřazené živly a role SLUHA a PÁN -  specifické a jedinečné rozlišení, které nenajdeme v žádných jiných horoskopech a co bývá příčinou, kdy si lidé nerozumí.

Srdečně Vás všechny zvu na procházku úžasné východní moudrosti a otevření brány 12ti, rozmanitostí a náhledů na svět a života kolem nás.

Ze semináře si odnesete i písemné materiály, zpracované znamení i živly.

        Zájemci hlaste na tel. 731 416 078       

      Cena:  1500 kč         Vzít sebou: Blok na poznámky, psací potřeby - barevné tužky

 

Pestrý život s krystaly

 

Celodenní seminář s krystaly

Zahrada duše, Vír  142

 

Od 9.00 hod - do 17 hod.

 
Dovoluji si Vás srdečně pozvat na zajímavý seminář, kde se seznámíte s kameny - našimi věrným přáteli a jak si můžete nádherně zpestřit život s těmito kamarády. Co vše se dozvíte?
 • Jak si správně vybrat svůj kámen
 • Čištění a nabíjení
 • Posílení čaker – rozdělení kamenů do sedmi čaker
 • Použití krystalů – meditace, masáže, spaní s krystaly, čištění aury, krystaly pro rostliny, pro zvířátka..
 • Pomůcka při výběru – rozdělení podle barev
 • Využití krystalů v domácnosti – které krystaly jsou vhodné do kuchyně, obývacího pokoje, ložnice, dětského pokoje, pracovny, koupelny i mimo domov – zahrada, plot apod.
 • Znamení zvěrokruhu – rozčlenění krystalů na jednotlivé dekády v roce – kdy má který krystal větší sílu
 • Tři hlavní kameny – Křišťál, Růženín a Ametyst
 • Ostatní kameny – Akvamarín, Aventurín, Citrín, Jaspis, Flourit, Granát, Hematit, Chalcedon, Jadeit, Karneol, Lapis Lazuli, Magnezit, Malachit, Měsíční kámen, Sodalit, Serafinit, Šungit, Tygří oko, Tyrkys, Tyrkenit, Obsidián vločkový, Unakit, Záhněda
 • Krystalová mřížka - každý si vytvoří mřížku podle svého znamení zvěrokruhu z data narození

Ze semináře si odnesete i zpracované písemné materiály :-) 

        Zájemci hlaste na tel. 731 416 078       nebo na uncovren@seznam.cz

      Cena:  1700 kč         Vzít sebou: Blok na poznámky, psací potřeby - barevné tužky, své kameny.

 

Celodenní seminář Kameny
Renata – Tara - Zahrada duše – Vír 142

Magie s kameny

od 9:00 – do 17:00 hod.
 
Na co se můžete těšit:
Je to jedinečný a úžasný seminář plný magie, otevře vám bránu světa neomezených možností, kombinací, znalostí a nádherné kreativitě.
Kameny a jejich význam ve věštbě – popis 52 kamenů
Magie krystalů – věštění ANO – NE
Věštění pomocí barvy kamenů, věštění na plátno s kruhem
Tarot kamenů – jak vykládat kameny jako tarotové věštící karty - Výklad na 3 kameny, výklad s pomocí kamenů a pentagramu
Jak si vytvořit svůj vlastní horoskop s pomocí kamenů – popsání všech planet, popis 12ti znamení zvěrokruhu, popis 12ti Domů
Mandala zvěrokruhu a mandala domů - Věštění pomocí astrologie – dva úhly pohledu podle postavení slunečního znamení a domů
Strom života – karmický výklad pomocí kamenů a mandaly stromu života
Krystalové mřížky – jak si vytvořit svou energetickou mřížku
 
 
Zájemci hlaste na tel. 731 416 078         více o mě: www.renata-tara.cz
Cena:  1700 kč         Vzít sebou: Blok na poznámky, psací potřeby - barevné tužky