Novoluní ve Vodnáři

znameni-vodnar

Zítra – ve čtvrtek 11.února ve 20:05 očekáváme novoluní ve znamení Vodnáře. Jaké energie nás už oklopují? Protože tyto energie jsou nejsilnější už 3 dny před ním a také 3 dny po něm.

Novoluní je silnější pro zrozence ve znamení ve Vodnáře, jsou to pro ně nové začátky, ale i pro nás všechny ostatní, protože těmito energiemi procházíme všichni.

Vodnář není vodní znamení – jak se někteří mylně domnívají, ale  vzdušné znamení – zaměřené na myšlenky, myšlení, komunikaci..

Klíčová slova tohoto novoluní – Svoboda, volnost, přátelství, cesty – dálky, dobrodružství.

 Vodnářům vládne Uran. Uran je planeta, která podporuje silnou touhu po svobodě, proto Vodnáři potřebují dostatek svobody a volnosti. Stejné je i období, kdy vládnou jeho energie. Lidé mají větší touhu dělat si věci po svém, osvobodit se od starostí, od situací, které je svazují. Vše tedy začne dýchat větší svobodou, touhou rozlétnout se, odpoutat se od země, cestovat, zlepšuje se nálada, lidé se uvolní a touží se bavit.V tento čas je je nejvhodnější promýšlet svou dovolenou – vybírat letenky, dovolenou v cizině, ale i unás jsou místa, která jste určitě ještě nenavštívili. Snad už v létě bude volnější pohyb.

Lidé ve znamení Vodnáře jsou celoživotní děti, jsou velmi přátelští a důvěřiví a někdy na to doplácejí. Přátelskost se v těchto dnech bude skloňovat ve všech pádech. K životu každého člověka by měli patřit dobří přátelé a právě vodnáři jsou jedni z nejlepších. Co se týká financí, jedná se období, kdy si máme pohlídat své peníze, je sklon k většímu utrácení, lehkomyslnost, tak ať nejste další měsíc v mínusu.

V partnerských vztazích jsou nastavené energie volnosti – svobodného dýchání. Dejte si na to pozor – ne každý chápe svobodu ve vztahu stejně. Není stejná svoboda, jako když mezi partnery panuje naprostá důvěra, kdy jeden druhému nechává pocit svobodné volby ale svoboda ve smyslu – já si jdu po svém a ty si jdi taky po svém… to určitě není projev svobody.

Nastavení Zásady ochrany osobních údajů
Když navštívíte náš web, může prostřednictvím vašeho prohlížeče ukládat informace z konkrétních služeb, obvykle ve formě souborů cookie. Zde můžete změnit své předvolby ochrany osobních údajů. Upozorňujeme, že blokování některých typů souborů cookie může mít vliv na zobrazování webových stránek a námi nabízených služeb.