Dnešní noc – noc splněných přání

logo200x200

Napište si na papír své přání a položte jej na parapet, kde svítí měsíc. V noci 21.9. v 0:57 hod očekáváme úplněk v Rybách dny – kdy se mohou plnit naše sny, ve vzduchu je magická síla a mystika, jeho energie nás nutí spojit se s naší duší, meditovat, pracovat na naší psychice, můžeme se připravit na dny plné soucitu, pochopení.Tyto energie jsou silné i 3 dny po úplňku, tak kdo si nestihne své přání napsat dnes, má na to ještě dva dny…A víte jak správně napsat své přání, aby se Vám splnilo?

Jak si správně přát – důležitá pravidla

Prostě začněte – prostřednictvím drobných přání vyzkoušejte techniku – Jak si správně přát, u drobných přání totiž člověk dokáže uvěřit v jejich splnění, a právě to je u přání nejdůležitější – důvěra

Správně formulovat – přejte si vždy v přítomném čase, nikdy ne v budoucím. A vysílejte svá přání vždy tak, jako by už byla splněna, neformulovat slovy „chtěl/a bych“ – to je špatně, vyvoláme tím pouze stav chtění a ne stav bytí.

Nikdy si nepřejte v negativní formě – slova, nechci být nemocný, nechci být nezaměstnaný, vás obdaří opakem jako, že to chcete – vesmír předponu ne neslyší!

Poděkování – poděkování je urychlovač vyřízení vašeho přání, postará se, aby přání bylo doručeno sem a nyní do vašeho života.

Přesvědčit rozum – vědět, že to, co si přejeme, získáme, že nám to patří a že to máme vždy k dispozici, vysílat pozitivní myšlení, nepochybovat

Pouze jedno přání – V okamžiku „objednávky“ musí přání jen jediné. Někdo si například přeje, aby nějakou kouzelnou cestou získal pět milionů korun, jimiž hodlá zajistit nákup nového bydlení, auta, cestování a garderoby. To však je přehnané přání, ukrývající v sobě několik dalších, která s tím základním nejsou nijak spojena. Aby Vesmír zareagoval, je třeba složené přání rozdělit na základní části, z nichž každá bude samostatná.

Přání nemůže podmiňovat splnění dalších přání – Má-li se přání vyplnit, je třeba si ho dobře promyslet. Vraťme se k těm pěti miliónům. Otázka: K čemu vám budou ty peníze? Odpověď: Chci si koupit byt, auto, jet na dovolenou, zaplatit dluhy atd… A teď je třeba nad každou z těch částí popřemýšlet samostatně.

Přání musí vyvolávat pouze city, ne myšlenky na další přání – Vraťme se k přání koupit byt. Pokud je byt cestou, jak se zbavit rodičovského dozoru, je třeba si „objednat“ přímo zbavení se dozoru, vždyť pokud si to rodiče usmyslí, budou vás dozorovat kdekoli. I v novém bytě. Pokud sníte o krásném princi, přání musí znít nikoli „chci potkat prince“, ale „chci se vdát za prince“.

Přání musí být „ekologické“ – To znamená, že nesmí nijak poškodit lidi kolem vás. Samozřejmě, že vyhnout se úplně všem komplikacím není snadné. Může se tak stát, že byt, o kterém sníte, získáte smrtí příbuzného. Nicméně občas se stane, že lidé vysloveně chtějí poškodit někoho, kdo jim ublížil. Předtím, než někomu budete přát něco špatného, byste se měli zamyslet, zda máte skutečně absolutní pravdu a váš pohled na věc je ten správný. Pamatujte, že všechno se vám vrátí, jako bumerang. Je jistě žádoucí, aby s k vám vracelo jen to dobré.

Přání se musí týkat pouze vás – Často jsou naše přání spojena s blízkými lidmi. Například: „Chci, aby moje dítě…“ nebo „Přeju si, aby manžel…“. Bohužel však taková přání Vesmír neplní. Aby se přání vyplnilo, musí se týkat výhradně vás a vašich citů. Vše, co je potřeba, je jeho znění správně upravit. Například: „Chci být pyšný na svého syna, že je premiant“, nebo „Chci, aby se mi manžel víc věnoval“. Mlčte! Má-li se vaše přání vyplnit, nesmíte o něm vykládat.Přeji Vám splnění přání, zejména těch, která jsou pro Vaše dobro.

S láskou Renata ❤️

Nastavení Zásady ochrany osobních údajů
Když navštívíte náš web, může prostřednictvím vašeho prohlížeče ukládat informace z konkrétních služeb, obvykle ve formě souborů cookie. Zde můžete změnit své předvolby ochrany osobních údajů. Upozorňujeme, že blokování některých typů souborů cookie může mít vliv na zobrazování webových stránek a námi nabízených služeb.