Horoskop 2022

horoskop2022

Milí přátelé, ❤🎁🌺

Po roce opět přicházím s karetním HOROSKOPEM na rok 2022. Letos jsem začala už od 1.prosince a stále se můžete objednávat – nyní do 23.12 potom si udělám pauzu do konce roku a od 2.ledna budu zase pokračovat po celý měsíc. Tento horoskop lze uskutečnit i po telefonu. Co tento horoskop obsahuje?Vytáhnete si 12 karet – představují jednotlivé měsíce. Zapíšete si, co znamenají jednotlivé karty a situace, na které se můžete připravit – co se konkrétně jednotlivý měsíc bude dít. Každá karta má také svou numerologickou hodnotu – které se dají sčítat. Vždy po vytažených 3 kartách sečtu jejich hodnotu a vyjde mi tak číslo karty na jednotlivé čtvrtletí. Takže budete mít 12 měsíců rozepsaných, ale také karty pro 4 čtvrtletí. Karta čtvrtletí je nadřazena kartě měsíční, která dává informaci jak zvládnout dané měsíce. Karty čtvrtletí se také nakonec sečtou a vyjde výsledná karta – karta roku 2022 – pod jakými energiemi se bude odehrávat Váš celý rok.Výslednou kartu dostanete podrobně rozepsanou, s jejími energiemi i obrázkem. Vytažené karty ofotím a pošlu na Váš messenger.

Tento horoskop je velmi oblíbený a už se na Vás na všechny, opět po roce, moc a moc těším!

S láskou Renata ❤️výklad karet, numerologie, výběr jména, astrologie, meditace, kameny, kyvadlo, semináře, magické večery

www.renata-tara.cz

Nastavení Zásady ochrany osobních údajů
Když navštívíte náš web, může prostřednictvím vašeho prohlížeče ukládat informace z konkrétních služeb, obvykle ve formě souborů cookie. Zde můžete změnit své předvolby ochrany osobních údajů. Upozorňujeme, že blokování některých typů souborů cookie může mít vliv na zobrazování webových stránek a námi nabízených služeb.