Magické datum 22.02.2022

22022022

V úterý zažijeme velmi magické a neopakovatelné datum 22.02.2022 – tzv.PALINDROM – datum, které se čte z obou stran stejně.

Den stvořený pro nové začátky – výborný jako den svatební. Šest dvojek, v roce šest (2+0+2+2). Ze všech čísel od 1-9, které přeje dobrým vztahům, lásce, rodině, mateřství, diplomacii a družnosti jsou právě dvojky a šestky. Když toto datum sečteme vyjde nám číslo 12 a 1+2=3 a trojka jako osobní den přináší radost, oslavy a štěstí. Kdo tedy pro toto datum zvolil svatební den, vybral nejlepší z nejlepšího 🙂

V tento den bude Luna stát ve znamení Štíra – nabízí se magické rituály pro splnění přání s využitím elementu voda. Pustit své přání po vodě (třeba ve 2:22 nebo ve 22:22). Štír jde do hloubky, jeho vnitřní vedení, vysoká intuice přináší znovuzrození – transformaci – zázraky.

Číslo 22 se v toto datum objevuje dvakrát – jako den a rok, je to číslo mistrovské – napojeno na duchovní sféru, jeho mohutná energie je připravena pro dobro společnosti, vyšší životní poslání, touha pomáhat.

Andělský čas 22:22 – pokud se vám často zjevuje právě toto číslo na hodinách – je to pro vás vzkaz od andělů: „Měj víru a vytrvej“ – věřit sám/a sobě – tak jak člověk věci cítí a vnímá – takové jsou.

Užijte tento vyjímečný den v lásce a harmonii, ať se vám vaše přání zhmotní pro vaše dobro i všech ostatních a v souladu s božím plánem.

S láskou Renata ❤️

Nastavení Zásady ochrany osobních údajů
Když navštívíte náš web, může prostřednictvím vašeho prohlížeče ukládat informace z konkrétních služeb, obvykle ve formě souborů cookie. Zde můžete změnit své předvolby ochrany osobních údajů. Upozorňujeme, že blokování některých typů souborů cookie může mít vliv na zobrazování webových stránek a námi nabízených služeb.