Rituál – Splnění přání s pomocí sklenice vody

22022022-ritual

Jelikož dnes máme takové magické datum stvořené přímo pro rituály, poradím Vám jeden – který si dnes můžete udělat:Navíc vám sem vypíšu, co je nutné splnit – jaké podmínky, aby se vaše přání vyplnilo. Ne každý si umí správně přát.

Rituál:

Na papír napište své přání v pozitivitě, nalijte do sklenice vodu a položte ji na své přání a nechte aspoň 2 hod stát. Promněte si ruce, až ucítíte teplou energii, přiložte ruce ke sklenici, ale nedotýkejte a nahlas vyslovte své přání, můžete mít u toho zapálenou svíčku, nejlépe bílou, obklopte sklenici krásnými předměty, andílky, květiny atd.. vodu pak vypijte.

Co musíte dodržet, aby se přání splnilo?

Pouze jedno přání – ze začátku si přejte jedno jednodušší přání, žádná složitá, díky splnění drobnějších přání, pocítíte sílu, dodá vám to pocit jistoty a důvěry.

Správně formulujte – přejte si vždy v přítomném čase, nikdy v čase budoucím a vysílejte svá přání tak, jako by už byla splněna (chci být bohatý – je špatně formulované přání – správně je – jsem bohatý, mám hojnost.

Žádné obavy – jako nechci být nemocný, chudý apod, – obavy přitahují přesně ty události, kterým se chceme vyhnout ( tímhle si mohu přitáhnout nemoc), myslete na svůj úspěch

Svá přání si zapište – co je psáno, to je dáno

Přesvědčte svůj rozum – co si přejeme to získáme, patří nám to – vysílejte přání pozitivní energii, myšlenky na jeho vyplnění, co vysíláme – se nám vrací

Důvěra namísto pochybností – kdo nevěří v úspěch, nemůže být úspěšný, pochybnostmi své přání odvoláváte, nechte myšlenky volně plynout, negativní myšlenky vypusťte hned ven, důvěřujte svému přání a jeho splnění, zbavte se negativity.

Přání se musí týkat pouze vás – plní se vaše přání na základě vašich citů – touhy, přání typu chci, aby se mé dítě lépe učilo nebo aby se mi manžel víc věnoval – správná formulace je – Jsem pyšná na své učenlivé dítě.. Mám krásné, spokojené manželství apod.

Ekologické přání – svým přáním byste neměli nikoho a nic poškodit a nikomu ublížit, pokud tak učiníte, vrátí se vám to..

Mlčte – nemluvte o svém přání, dokud se vám nevyplní.

Buďte připraveni na náhody – protože vesmír plní vaše přání překvapivými způsoby, nechejte se vést intuicí a mějte otevřené oči, splnění přání může přijít cestou, kterou vůbec neočekáváte Poděkování – je to urychlovač splnění přání, spojuje nás s univerzem a proudem života, v okamžiku poděkování se přání začíná uskutečňovat

Přeji všem, aby se přání vyplnilo!

S láskou Renata ❤️

Nastavení Zásady ochrany osobních údajů
Když navštívíte náš web, může prostřednictvím vašeho prohlížeče ukládat informace z konkrétních služeb, obvykle ve formě souborů cookie. Zde můžete změnit své předvolby ochrany osobních údajů. Upozorňujeme, že blokování některých typů souborů cookie může mít vliv na zobrazování webových stránek a námi nabízených služeb.