Novoluní ve Vodnáři

15.02.2018 10:51

Dnes 15.února očekáváme ve 22,06 hod. novoluní ve znamení Vodnáře Vodnářům vládne Uran. Uran je planeta, která podporuje silnou touhu po svobodě, proto Vodnáři potřebují dostatek svobody a volnosti. Stejné je i období, kdy vládnou jeho energie. Lidé mají větší touhu dělat si věci po svém, osvobodit se od starostí, od situací, které je svazují. Vše tedy začne dýchat větší svobodou, touhou rozlétnout se, odpoutat se od země, cestovat, zlepšuje se nálada, lidé se uvolní a touží se bavit.Lidé ve znamení Vodnáře jsou celoživotní děti, jsou přátelští, ale někdy moc důvěřiví a tak na to někdy doplácejí. Musejí si hlídat vztah k penězům, aby svou lehkomyslností zbytečně o ně nepřicházeli. Je to i obráceně, pokud si peníze vypůjčí, aby je vraceli a pokud něco slíbí, aby sliby dodržovali. Nejsou všichni Vodnáři stejní, ale pokud se nevyvíjí správným směrem, stává se lehkomyslnost silnou vlastností. Úkolem pak je, odsunout tuto vlastnost a být napojen na realitu, stát pevně na zemi.
Partnerské vztahy – jsou u Vodnářů velice důležité, vyžadují vztahy, ve kterých mají rádi volnost (pokud ji dodržují sami a nezneužijí ji, někdy jim chybí disciplína), vyspělí jedinci chápou, že volnost ve vztahu je zkouškou jejich zodpovědnosti. Rádi se baví a mají vedle sebe rádi někoho, kdo uhlídá jejich finanční úlety, tak potom není co řešit. V době úplňku a novoluní ve Vodnáři se lidé chovají v partnerských svazcích volněji, mají tendence oslavovat, vyhodit si tzv. „z kopýtka“. Energie Vodnáře vedou lidi do různých zábavních podniků, na bály, plesy, tancovačky. Ten, kdo se zamiluje pod vlivem těchto energií, by měl najít věrného partnera, je vhodné také otěhotnět, řešit děti, plánovat s dětmi.
Cesty, dálky – je vhodné si objednávat letenky, rozhodnout se pro dovolenou, prozkoumat nějakou cizí zemi, studovat cizí jazyk, pracovat pro zahraniční firmu, poznávat daleké kraje, nová místa, cesty jak fyzické tak duchovní, poznávat zemi či vesmír.
Zdraví – opatrní bychom měli být na své končetiny a na krevní oběh, teple se oblékat – neprochladnout, nosit volné oblečení, aby nás nic nestahovalo, pohlídat si lýtka, holeně, hlezenní klouby, kotníky, při odpočinku dávat nohy do vyšší polohy, kdo má problémy se srdíčkem měřit si tlak, kdo má křečové žíly by měl nosit kompresivní punčochy a promazávat nohy.

Otázky: 

Mám nějaký sen (sny) ? Daří se mi jej plnit, pracuji nějak na tom?

Jsem zodpovědný člověk, je na mě spolehnutí?

Jaký mám vztah k penězům? Půjčuji si nebo si půjčují ode mne?

Baví mě cestování? A co já – jsem na té správné cestě?

Co pro mne znamená volnost? Dopřávám volnost ostatním nebo mě vztahy svazují?

 

AFIRMACE:

 Plním si své sny. Vítězství a úspěch – to jsem já.

Síla je ve mně. Mám dostatek energie.

Uvolňuji se od všech lidí a od všech situací, které mě v mém životě

svazují. Mám svobodu, mohu rozhodovat podle svých představ.

 

Raduji se ze své fyzické i duchovní cesty.