Karetní horoskop 2021

logo200x200

Celý prosinec a celý leden jsem prováděla KARETNÍ HOROSKOP NA ROK 2021 a budu dále pokračovat i v měsíci ÚNORU, protože se ješte stále přihlašujete. Není to astrologický horoskop – podle postavení planet a Vašeho data narození, který znáte, když si horoskop objednáte u astrologa – ten dostanete celý písemně. Píšu to proto, protože někteří tohle právě očekáváte i od karetního horoskopu. Rozdíl je v tom, že já na Váš datum narození rozmíchám a rozmístím 78 karet do 8 řad po 10 kartách (v 8.řadě jich je jen 8) a Vy sami si vybíráte karty na jednotlivé měsíce. Vše si zapisujete sami.

Co tento horoskop obsahuje?

Vytáhnete si 12 karet – představují jednotlivé měsíce. Zapíšete si, co znamenají jednotlivé karty a situace, na které se můžete připravit – co se konkrétně jednotlivý měsíc bude dít. Každá karta má také svou numerologickou hodnotu – které se dají sčítat. Vždy po vytažení 3 karet sečtu jejich hodnotu a vyjde mi tak číslo karty na jednotlivé čtvrtletí. Takže budete mít 12 měsíců rozepsaných, ale také karty pro 4 čtvrtletí. Karta čtvrtletí je nadřazena kartě měsíční, která dává informaci jak zvládnout dané měsíce. Karty čtvrtletí se také nakonec sečtou a vyjde výsledná karta – karta roku 2021 – pod jakými energiemi se bude odehrávat Váš celý rok. Výslednou kartu dostanete podrobně rozepsanou, s jejími energiemi i obrázkem na Váš email. Na konci tohoto výpisu také najdete – 3 až 5 otázek, které se přímo vážou k energiím vašeho roku a na které byste na konci roku 2021 měli znát odpovědi.

Tento horoskop provádím po telefonu a pro zájemce z cizích zemí zde po messengeru.

S láskou Renata

Více zde: https://www.renata-tara.cz/news/horoskop-karetni-2021/

Leave a comment

Nastavení Zásady ochrany osobních údajů
Když navštívíte náš web, může prostřednictvím vašeho prohlížeče ukládat informace z konkrétních služeb, obvykle ve formě souborů cookie. Zde můžete změnit své předvolby ochrany osobních údajů. Upozorňujeme, že blokování některých typů souborů cookie může mít vliv na zobrazování webových stránek a námi nabízených služeb.