Astrologické okénko

rok-tygra

Dnes zabrousíme do čínské astrologie – pomalu se loučíme ze starým čínským rokem ve znamení Buvola pod elementem kov. Od 1.2.2022 přichází nový čínský rok pod velením TYGRA a jeho vodním elementem, který bude kralovat do 21.1.2023 a po něm nastupuje zajíc. Můžeme se těšit na aktivní a energetické období, které může zlepšit oblast lásky a dlouhodobé sny se mohou stát skutečností.

Rok 2021 pod vládou Buvola (dal by se přirovnat k našemu znamení Býka), byl pod mottem:“Klidná síla a prosperita dosažená mravní cestou“ – cílem bylo vytvoření stability svou pílí a vytrvalostí. Letošní rok Tygra (mohl by se přirovnat k našemu pompéznímu Lvovi), jeho motto je:“Tygr se nehladí, ten se obdivuje.“ Letos tedy můžeme zazářit, stát se vůdci svého života.Čínské znamení vždy doplňují elementy, je jich pět – oheň, voda, země, dřevo, kov. Tygra v roce 2022 doplňuje element voda – podtrhuje vlastnosti jako je velká citlivost, vnímavost, vysoká intuice, empatie, diplomacie. Roky s elementem voda – končí číslicemi 2 a 3. (č.2 jangový rok – barva černá a č-3 – jinový rok – barva šedá)

Jak poznáme tygra:

Charakteristika: Tygři jsou sice elegantní, impozantní a obdaření značným kouzlem osobnosti, přesto nás svým způsobem mohou děsit. Jsou to typičtí predátoři a už při pouhém setkání s nimi naskakuje mnohým husí kůže. I když se k nám lísají a láskyplně předou, nemůžeme se zbavit nepříjemného pocitu, že nás ve skutečnosti touží rozsápat. Je třeba být ve střehu, protože i když spokojeně vrčí, může být právě před skokem. S Tygrem si dokáže poradit pouze mazaná a vychytralá Kočka, která se mu umí vlichotit a manipulovat jím podle libosti. Je chytrá a dobře si uvědomuje, že si Tygra nesmí nikdy zcela připustit k tělu, proto jej udržuje v neustálém napětí. Chvíli se k němu lísá, ale vzápětí zas uniká, aby měl Tygr při dalším setkání pocit, že Kočku dobývá. Ve skutečnosti je to však Kočka, která tuto hru řídí. Když Tygr chce, umí na druhé působit sympaticky a zalíbit se. Touží, aby ho druzí obdivovali, a proto velmi pečuje o svůj vzhled. Je těžké udržet správnou míru, nakolik mu můžeme lichotit. Sláva mu rychle stoupne do hlavy, je pak namyšlený a arogantní. Tygr touží neustále pronásledovat, lovit a získávat. Jakmile má něco jisté, rychle se tím nabaží a hledá novou kořist. Proto je velmi těžké udržet ho v partnerství. Musí být v neustálém napětí, aby měl možnost dobývat a bojovat. Jinak se partnera nabaží a je nespokojený. Často tak zničí krásný a kvalitní vztah. Pozitivní vlastností tygra je schopnost rychle odpouštět. Nikdy se nedokáže zlobit dlouho a snadno zapomene i největší křivdy a urážky. S bývalým partnerem je schopen i nadále udržovat přátelské vztahy.

Povolání: excelují jako šéfové, umělci, herci, zpěváci, muzikanti, akrobati, cestovatelé, světoběžníci, armádní velitelé, jsou neradi podřízení

Jaký čínský rok budeme prožívat – zjistíme také podle toho, jaký máme vztah s tygrem. Pokud své čínské znamení neznáte, naleznete jej na web.stránkách najdise.cz

Vztahy s ostatními, Tygr a:

Krysa – mají málo společného, tvoří průměrný vztah, Krysa je složitý partner pro Tygra

Buvol – oba chtějí vládnout, hrozí střety a konflikty, které nejsou schopni řešit v klidu

Tygr – oba jsou vznětliví, přitahují se, ale později bývá doma rušno

Králík – mohou spolu žít i pracovat , ale společenského Tygra časem tichý Králík nudí

Drak – je to docela riskantní vztah, jedněm to vyjde, druzí bojují do vyčerpání

Had – nanejvýš problematický vztah, jsou podezíraví, nedůvěřují si a jsou nespolehliví

Kůň – fantastické spojení, velice se přitahují, skvěle si rozumí, skvělí milenci i manželé

Koza – neutrální spojení, ze začátku příznivé soužití, později může dojít k rozladění

Opice – (opozice) vládne zde tvrdá rivalita, Opice dráždí Tygra, dělá si z něj legrácky a on trpí

Kohout – průměrné spojení, oba se snaží přizpůsobit, navzájem si poradí

Pes – vynikající spojení, žijí jeden pro druhého, společnými silami dosáhnou vše, co plánovali

Vepř – báječně si rozumí, jsou předurčeni k životu v lásce a štěstí ve všech oblastech

Přeji Vám šťastný čínský rok s tygrem.

S láskou Renata ❤

Leave a comment

Nastavení Zásady ochrany osobních údajů
Když navštívíte náš web, může prostřednictvím vašeho prohlížeče ukládat informace z konkrétních služeb, obvykle ve formě souborů cookie. Zde můžete změnit své předvolby ochrany osobních údajů. Upozorňujeme, že blokování některých typů souborů cookie může mít vliv na zobrazování webových stránek a námi nabízených služeb.